زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1400/3/20 - مدیرکل کمیته امداد استان زنجان

منشاء اصلی فقر وآسیب های اجتماعی مسئله بیکاری است

اشتغال وکارآفرینی برای جامعه هدف یکی از ارکان مهم توانمندساز وبرای کاهش آسیب های اجتماعی وریشه کنی فقر ومحرومیت توانمندسازی وایجاد درآمد پایدار از رویکردهای اصلی کمیته امداد استان زنجان برای مددجویان تحت حمایت می باشد
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
هدایت صفری، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان در اولین جلسه تخصصی حوزه اشتغال استان که با هدف تحقق شعار سال "تولید ،مانع زدایی ها وپشتیبانی ها" برگزار گردید ضمن قدردانی از فعالیت های انجام شده در زمینه  اشتغال وکارآفرینی برای جامعه هدف که یکی از ارکان مهم توانمندساز است گفت : منشاء اصلی فقر ویکی از آسیب های اجتماعی مسئله بیکاری است ومیکروب فساد نیز در بیکاری رشد می کند.

  وی به اهمیت اقتصاد وتولید در جامعه  اشاره کردوافزود: دغدغه مقام معظم رهبری (مد ظله العالی ) در این مباحث ویژه بوده وبه همین جهت معظم له نام گذاری سالها را نیز با رویکرد وجهت گیری اقتصادی انجام می دهند.   

مدیرکل کمیته امداد استان با اشاره به  اقناع سازی واجماع سازی وشناخت این مسئله که ایجاد درآمد با ثبات در رویکرد توانمند سازی بسیار مهم است گفت : در کنار همه فعالیت های صورت گرفته مسئله اشتغال و کاریابی از اهمیت ویژه ای قراردارد .

صفری لزوم توجه به اسناد بالادستی ، شناسایی و بهره گیری از ظرفیت راهبران شغلی و موسسات کاریابی و   لزوم جدی گرفتن برنامه های آموزشی  را در توانمند سازی جامعه هدف این نهاد موثر دانست وگفت : ایجاد اشتغال برای اقشار نیازمند و خانواده های تحت حمایت در کنار فراهم کردن زمینۀ استقلال اقتصادی و معیشتی آنان، کمک به رونق بخشی و تقویت اقتصاد کشور است.

مدیرکل کمیته امداد استان به ایجاد فرصت های شغلی مناسب با خلق فرصت های جدید در حوزه اشتغال زایی برای مددجویان تحت حمایت  برای توانمند سازی وایجاد درآمد با ثبات  تاکید کردوگفت:  براساس مزیت نسبی هر منطقه و استفاده از طرحهای دانش بنیان وشناسایی راهبران متخصص وکارآفرین زمینه درآمد زایی خانواده های تحت حمایت فراهم گردیده وتوانمندسازی صورت می گیرد .

وی لازمه تحقق اهداف وبرنامه های این نهاد در حوزه اشتغال زایی برای جامعه هدف را درک صحیح از شرایط سخت اقتصادی ومعیشتی امروز ،وارتقاء دانش ومهارت پایه ای همکاران حوزه اشتغال وجدی گرفتن برنامه های آموزش برای مددجویان دانست وافزود : با تلاش وکار میدانی وعملیاتی وجاری کردن رویکرد جهادی وتفکر بسیجی ووسعت بخشی به فعالیت ها شاهد ارتقای اثر بخشی فعالیت های این نهاد در امر توانمند سازی واشتغال پایدار خواهیم بود.

مدیر کل کمیته امداد استان بااشاره به اینکه در سال گذشته بیش از 4هزارو457فرصت شغلی با اعتباری بالغ بر 105میلیارد تومان برای مددجویان ایجاد شده است گفت:برنامه ریزی شده است تا پایان سال جاری بیش از 5هزار 100فرصت شغلی جدیدبرای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان ایجاد شود. 
نظرات شما:
اخبار کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org