زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1400/3/17 - مدیرکل میراث فرهنگی زنجان

دهکده سلامت در ورودی شهر زنجان راه اندازی می شود

به گفته ارجمند، دهکده سلامت، با هدف ایجاد فضایی آرام برای بیماران و رونق گردشگری سلامت در ورودی شهر زنجان راه اندازی می شود.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
 مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی زنجان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: دهکده سلامت در ورودی شهر زنجان مجاور کریدور زنجان و قزوین  با هدف توسعه و رشد صنعت گردشگری در چارچوب اهداف از پیش تعیین شده راه اندازی خواهد شد.

امیر ارجمند ادامه داد: در طرح این مجموعه، علاوه بر تأسیسات درمانی، ایجاد هتل و مراکز خدماتی، فروشگاه های صنایع دستی و مراکز و گردشگری پیش‌بینی شده است.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان زنجان افزود: دهکده سلامت زنجان، فضایی درمانی، اقامتی و تفریحی خواهد بود که با هدف ایجاد فضایی آرام برای بیماران در نظر گرفته شده است و طیف گسترده‌ای از تشخیص و درمان را شامل می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: استان زنجان، یکی از مناطق گردشگری در کشور محسوب می شود و همه ساله تعداد زیادی گردشگر وارد این استان می شوند که ایجاد این دهکده می توانند در توسعه گردشگری نقش موثری داشته باشد.
 

به گفته این مقام مسئول احداث و راه اندازی دهکده گردشگری سلامت در استان زنجان می تواند در عین ایجاد اشتغال برای جوانان درآمدزایی خوبی نیز برای استان به دنبال داشته باشد.

ارجمند یادآور شد: استان زنجان داری قابلیت های برجسته ای است که امیدوارم با ایجاد این دهکده بتوانیم گردشگران زیادی از دیگر نقاط کشور جذب کنیم.

منبع: شبستان
نظرات شما:
اخبار اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org