زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1400/3/13 -

اختصاص 58 درصد از سهم کل گاز مصرفی استان زنجان به بخش صنعت و نیروگاه

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از سهم ۵۸ درصدی بخش صنعت و نیروگاه از کل گاز مصرفی استان خبر داد.

+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
به گزارش سایت زنجان به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان، مهندس احمدلو گفت: بخش نیروگاه استان با ۲۵ درصد میزان مصرف، بخش صنعت با ۲۵ درصد، حمل و نقل با ۵ درصد و بخش کشاورزی و دامپروری با ۳ درصد به ترتیب بیشترین سهم مصرف گاز طبیعی در بخش صنعت و نیروگاه را به خود اختصاص داده است.

وی با بیان اینکه بخش خانگی نیز ۳۷ درصد سهم سبد انرژی استان را به خود اختصاص داده است؛ افزود: با تامین گاز بخش عمومی با ۳ درصد و بخش تجاری با ۲ درصد، در خدمت هم استانی های عزیز و ارائه خدمات گازرسانی هستیم. 

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان اعلام کرد: با احتساب نیروگاه؛ در سال ۹۹ با میانگین روزانه ۷ میلیون و ۷۳۲ هزار متر مکعب گاز و میانگین سالانه ۲/۸ میلیارد متر مکعب گاز طبیعی؛ موفق به تامین گاز مشترکین محترم در استان زنجان شده ایم.

مهندس احمدلو با بیان اینکه توسعه گازرسانی به شهرها، روستاها و صنایع؛ حرکت افتخار آمیزی است که به برکت جمهوری اسلامی ایران امروز شاهد محرومیت زدایی و گسترش رفاه در جای جای ایران اسلامی هستیم؛ اظهار کرد: با هدف اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی، محرومیت زدایی و گسترش عدالت اجتماعی در مناطق کمتر توسعه یافته، زیرساخت های لازم برای توسعه گازرسانی به ویژه در روستاها فراهم شده است.

وی تاکید کرد: حمایت از تولیدات داخلی با گازرسانی به صنایع استان؛ به عنوان یکی از مهم ترین اولویت های شرکت گاز زنجان پیگیری می شود.
نظرات شما:
اخبار شرکت گاز استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org