زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/2/24 - مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان

از ورود بیماران، کودکان و سالمندان به مساجد در شب های احیا جلوگیری می شود

حجت‌الاسلام «مختار کرمی» گفت: به منظور احیای شب های قدر ۱۹ مسجد شهر زنجان بازگشایی شد ولی به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی از ورود بیماران، کودکان و سالمندان در مساجد جلوگیری می شود.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در زنجان، براساس برنامه ریزی های انجام شده مقرر گردید 19 مسجد در شهر زنجان برای اجرای مراسم احیای شب های قدر بازگشایی شود.

حجت الاسلام مختار کرمی با یادآوری اینکه این مساجد برای سه شب احیای قدر بازگشایی می شوند، گفت: این مساجد ملزم به رعایت پروتکل های بهداشتی هستند.

وی با اشاره به اینکه بنا به اعلام علوم پزشکی، استان زنجان در وضعیت قرمز و شهرستان های تابعه در وضعیت زرد قرار دارند، گفت: مابقی مساجد استان تعطیل هستند و مساجدی که بازگشایی شده اند بایستی چارچوب های مربوطه را رعایت کنند.

به گفته مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان، مساجد و مراکزی که شرایط لازم برای برنامه‌های شب قدر وجود دارد، با اولویت در فضای باز و با رعایت فاصله اجتماعی مراسم شب قدر برگزار شود.

وی با بیان اینکه برنامه مراسم شب های قدر در امامزاده ابراهیم زنجان برای استفاده همه مردم استان از شبکه اشراق پخش خواهد شد، خاطرنشان کرد: اجرای برنامه در مساجد به صورت محدود یعنی از ساعت 23 تا یک شب انجام خواهد شد و از حضور کودکان  و سالمندان و کسانی که بیماری زمینه‌ای دارند، جلوگیری خواهد شد.

به گفته کرمی، افراد شرکت کننده در مراسم شب های قدر باید از وسایل شخصی مثل مهر، سجاده کتاب دعا، قرآن و چادر نماز استفاده کنند.

اخبار زنجان

منبع: شبستان
نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org