زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1400/3/13 -

قدردانی از همكاری مشتركین شركت برق منطقه ای زنجان

از ۴ واحد صنعتی  همکاری کننده با شرکت برق منطقه ای زنجان (شرکت ریخته گری ایران خودرو، شرکت پارس حیات ساغلیک ارونلری، شرکت ذوب آهن البرز غرب، شرکت نورد فولادکاران افق)  که طی پیک بار  سال گذشته بیشترین همکاری را با برق منطقه ای زنجان داشته اند، قدردانی شد.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
به گزارش سایت زنجان به نقل از روابط عمومی شرکت برق منطقه ای زنجان، مهندس خلجی طی نشستی با4 واحد صنعتی بزرگ که از مشترکین اختصاصی این شرکت می باشند، گفت : قدردان  همکاری مشترکین خوب شرکت که در مدیریت بار تابستان و  زمستان سال گذشته، ما را همراهی کردند  هستیم وامیدواریم این همکاریها ادامه یابد.

مهندس خلجی بر کاهش مصارف غیر ضرور تاکید کرد و گفت : از صنایع و همه  کسانی که در زمینه فرهنگ سازی مردم دخیل هستند می‌خواهیم بر مصرف بهینه و کاهش مصارف غیر ضرور تمرکز کنند .
مهندس خلجی از صنایع خواست در صورت امکان به بخش تولید انرژی برق بخصوص انرژی تجدید پذیر ورود کنند و تولیدات خود را وارد مدار کنند.

مهندس خلجی به  توجه و دقت صنایع به استاندارد تجهیزات تاکید کرد و افزود: غیر استاندارد بودن تجهیزات موجب افزایش مصرف می‌شود. وی شرایط امسال را شرایط ویژه خواند و گفت مسئله برق مسئله ملی است و همه باید برای عبور از  این شرایط ویژه کمک کنیم.
نظرات شما:
اخبار شرکت برق منطقه‌ای زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org