زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
تریبون آزاد زنجان
تریبون آزاد زنجان
2/2
طراحی وبسایت در زنجان
طراحی وبسایت در زنجان

1400/3/11 - مدیرکل امور مالیاتی استان زنجان:

خرداد ماه؛ موعد ارائه اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقیقی

میرحیدر رضوی مدیرکل، اظهار داشت: اشخاص حقیقی (صاحبان مشاغل) مطابق قانون می باید اظهارنامه مالیاتی عملکرد سال 1399 خود را تا پایان خردادماه سال جاری به صورت الکترونیکی از طریق درگاه ملی مالیات به آدرس www.intamedia.ir و یا سایت سازمان امور مالیاتی کشور به آدرس: www.tax.gov.ir ارسال و مالیات خود را پرداخت نمایند.
خرداد ماه؛ موعد ارائه اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقیقی
به گزارش سایت زنجان به نقل از روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی استان زنجان، وی خاطر نشان شد: به محض آماده شدن نرم افزار اظهارنامه اشخاص حقیقی عملکرد 99 از سوی سازمان، این نسخه بر روی درگاههای فوق الذکر بارگذاری شده و مودیان محترم مالیاتی می توانند با دریافت آن اقدام به تکمیل و ارسال اظهارنامه های خود نمایند.

وی با تاکید بر اینکه برخورداری از هر نوع تسهیلات و معافیت‌های مالیاتی، منوط به ارائه الکترونیکی اظهارنامه مالیاتی در موعد مقرر قانونی است، خاطرنشان کرد: فعالان اقتصادی به منظور بهره مندی از مشوق‌های قانونی، نرخ صفر و یا هرگونه تسهیلات دیگر، باید اظهارنامه مالیاتی خود را در مهلت مقرر قانونی ارائه کنند.

مدیرکل امور مالیاتی استان زنجان در خاتمه با تاکید بر وجود زیرساختهای الکترونیکی ارائه اظهار نامه ها و پرداخت الکترونیکی مالیات مودیان محترم خاطر نشان شد: با توجه به شرایط کنونی جامعه ناشی از شیوع ویروس کرونا مودیان محترم از هرگونه مراجعه غیرضروری به ادارات مالیاتی اجتناب نمایند.
نظرات شما:
اخبار اداره کل امور مالیاتی استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org