زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
تریبون آزاد زنجان
تریبون آزاد زنجان
2/2
طراحی وبسایت در زنجان
طراحی وبسایت در زنجان

1400/3/9 - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان عنوان کرد:

122 روستا در استان زنجان با تنش آبی روبروست

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: امسال با کاهش بیش از 54 درصدی بارندگی ها نسبت به سال گذشته، امسال 122 روستا در استان زنجان با تنش آبی مواجه هستند.
122 روستا در استان زنجان با تنش آبی روبروست
«علیرضا جزء قاسمی» اظهار کرد: پیش بینی می شود در بدترین شرایط 40 روستا طی تابستان سال جاری نیاز به آبرسانی سیار داشته باشند که شرکت آبفا در این زمینه تمهیدات لازم را اندیشیده است.

وی افزود: اخیراً در پی قطعی های مکرر برق، قطعی های آب در استان نیز افزایش یافته است که این به دلیل قطع برق تاسیسات آب بوده و ارتباطی به کمبود و یا افت فشار آب در شبکه توزیع استان ندارد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان تصریح کرد: وجود انشعابات غیرمجاز آب در روستاهای استان و استفاده از آب آشامیدنی برای آبیاری درختان، باغچه ها و احشام نیز جزو چالش های جدی بر سر راه تامین آب شرب پایدار در استان زنجان می باشد.

جزءقاسمی با تاکید بر اهمیت نقش مردم در کمک به استمرار ارائه خدمات به تمام مشترکین در تابستان پیش رو گفت: کاهش مصرف آب، ترویج مصرف بهینه، رعایت الگوی مصرف و گزارش انشعابات غیر مجاز از جمله اقداماتی است که مردم می توانند به شرکت آب و فاضلاب کمک نمایند.

این مسئول خاطرنشان ساخت: مشترکین با گزارش انشعابات غیرمجاز به سامانه تلفنی 122 و مشترکین روستایی با پرهیز از آبیاری درختان، باغچه ها و احشام توسط آب آشامیدنی و استفاده از آب خاکستری به جای آن می توانند کمک شایانی به خادمان خود در شرکت آب و فاضلاب داشته باشند.
نظرات شما:
اخبار شرکت آب و فاضلاب استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org