زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1
پویش واکسن یادآور کرونا
پویش واکسن یادآور کرونا

1400/3/9 -

رشد 44 درصدی در تامین گاز مشترکین زنجانی

مدیرعامل گاز زنجان؛ از رشد ۴۴/۳ درصدی تامین گاز مشترکین زنجانی در سال ۹۹ خبر داد.

رشد 44 درصدی در تامین گاز مشترکین زنجانی
به گزارش سایت زنجان به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان؛ موسی احمدلو گفت: طبق برنامه ریزی صورت گرفته پذیرش ۱۲ هزار و ۹۹ مشترک جدید در دستور کار قرار گرفت که با عنایت خداوند متعال موفق به تامین گاز ۱۷ هزار و ۴۵۵ مشترک جدید در استان شده ایم.

وی افزود: بر همین اساس؛ درصد عملکرد سال ۹۹ نسبت به عملکرد مصوب در بخش تامین گاز مشترکین؛ تحقق ۴۴/۳ درصدی را نشان می دهد.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان در ادامه با اشاره به اتمام گازرسانی به ۲۱ شهر استان و پوشش ۱۰۰ درصدی جمعیت شهری از گاز طبیعی افزود: با توجه به نهضت گاز رسانی در استان؛ در حال حاضر ۸۸/۴ درصد خانوارهای روستایی استان زنجان به شبکه گاز کشور متصل است.

مهندس احمدلو با اشاره به اینکه تعداد روستاهای دارای سکنه استان ۹۱۱ روستا است که گرمای امید بخش گاز در ۶۰۲ روستای منطقه سردسیر زنجان جریان دارد؛ افزود: با انجام عملیات گازرسانی در ۴۸ روستای دیگر و تلاش برای بهره مندی ۴ هزار و ۳۲۳ خانوار؛ شاهد بهرمندی ۴ درصد خانوارهای در حال گازرسانی هستیم.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان اعلام کرد: همچنین ۸۴ روستای دیگر در دست طراحی است تا اقدامات لازم برای بهره مندی ۳ هزار و ۶۰۱ خانوار روستایی با ۳ درصد بهره مندی انجام گیرد.
نظرات شما:
اخبار شرکت گاز استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
پایگاه خبری-تحلیلی تریبون زنجان
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org