زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
تریبون آزاد زنجان
تریبون آزاد زنجان
2/2
طراحی وبسایت در زنجان
طراحی وبسایت در زنجان

1400/3/8 - مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای زنجان:

آبگیری طرح‌های تغذیه مصنوعی با حجم ۳۲۰.۷۹ میلیون متر مکعب در زنجان انجام شد

افشاری، مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای زنجان گفت: از سال ۹۲ تاکنون آبگیری طرح‌های تغذیه مصنوعی با حجم ۳۲۰.۷۹ میلیون متر مکعب در زنجان انجام شده است.
آبگیری طرح‌های تغذیه مصنوعی با حجم ۳۲۰.۷۹ میلیون متر مکعب در زنجان انجام شد
اسماعیل افشاری به آبگیری طرحهای تغذیه مصنوعی به منظور تقویت سفره های آب زیر زمینی در استان زنجان اشاره کرد و گفت: از سال ۹۲ تاکنون آبگیری طرح‌های تغذیه مصنوعی با حجم ۳۲۰.۷۹  میلیون متر مکعب در زنجان انجام شده است. 

وی با بیان اینکه یکی از راهکارهای تقویت سفره آب های زیرزمینی تغذیه مصنوعی است،اظهار کرد: از آغاز سالجاری تاکنون هم ۱۶.۶ میلیون متر مکعب تعذیه مصنوعی انجام شده است.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان گفت: طی سالجاری طرح احیاء و تعادل بخشی در دستور شرکت آب منطقه ای استان است و با اجرای این طرحها در مصرف آب هم صرفه جویی محسوسی خواهد شد.

افشاری تاکید کرد: اصلاح و تعدیل پروانه های بهره برداری به تعداد ۶۶ فقره با حجم صرفه جویی ۱.۲۱ میلیون متر مکعب در استان طی سالجاری انجام می شود.

وی بر لزوم مدیریت مصرف آب در زنجان تاکید کرد و ابراز داشت: شهروندان زنجانی بر این امر اذعان داشته باشند که بارش ها در استان کاهش یافته و باید مدیریت الگوی مصرف آب  را در دستور کاری خود قرار دهند.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان با بیان اینکه طی خردادماه سالجاری بارش ها در استان خوب بوده است،گفت: امیدواریم تا پایان این ماه بارش ها تقویت شود.

منبع: بازار
نظرات شما:
اخبار شرکت آب منطقه ای زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org