زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/3
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/3
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم
3/3
پذیرش دانشجو بدون کنکور در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان
پذیرش دانشجو بدون کنکور در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان

1400/3/6 - مدیر کل کمیته امداد استان زنجان خبر داد ؛

حمایت کمیته امداد استان زنجان از 267 خانوار زندانی واجد شرایط مساعدت

267خانواده زندانی واجد شرایط در قالب852 نفر تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان قرار دارند که از خدمات این نهاد بهره مندهستند
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
 به گزارش سایت زنجان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی  کمیته امداد ،هدایت صفری مدیر کل کمیته امداد استان زنجان، با اشاره به اینکه اولویت اصلی کمیته امداد برای خانواده های زندانیان نیازمند، کاهش آسیب در این خانواده ها از طریق برنامه های آموزشی و ارائه خدمات فرهنگی و مشاوره است گفت: کمیته امداد استان زنجان کمک های خود را به خانواده های نیازمند زندانیان در قالب برنامه‌های آموزشی، مهارت‌های اجتماعی، کمک معیشت ماهیانه ، کمک‌های حمایتی، کمک هزینه ازدواج، خدمات درمانی، معاضدت حقوقی، مساعدت‌های موردی به خانواده های دارای سرپرست زندانی انجام می دهد.

وی افزود: خانواده های نیازمند که سرپرست آنان در زندان به سر می برند می توانند تا زمانی که شرایط بازگشت فرد زندانی به خانواده فراهم شود، تحت حمایت های این نهاد باشند.

مدیر کل کمیته امداد استان زنجان گفت: اقدامات کمیته امداد در کمک به خانواده های زندانیان برای رفع نیازهای اجتماعی از امور اساسی این نهاد بوده که در نهایت با ارائه خدمات هدفمند و باحفظ و کرامت انسانی جامعه هدف، بستر توانمندسازی مددجویان را فراهم می کند.

وی با اشاره به اینکه  در سال گذشته  تعداد82درخواست با موضوعات مختلف  از طریق اداره کل زندانها به این نهاد واصل شده است افزود: از این تعداد درخواست به 54درخواست پاسخ مثبت داده شده است که 8درخواست درخواست با موضوعات تحت حمایت قرارگرفتن،پرداخت کمک معیشت،وام کارگشایی  وتعداد 46درخواست نیز در زمینه  وام اشتغال بوده است.

مدیر کل کمیته امداد استان زنجان در زمینه ایجاد اشتغال پایدار ودرآمد ثابت برای خانواده های زندانیان  تحت حمایت وهمچنین بعد از آزادی زندانی وبازگشت به آغوش خانواده نیز گفت : ارائه تسهیلات اشتغال وخودکفایی جهت واجدین شرایط برای تکمیل نمودن فرآیند توانمند سازی خانواده ها نیز از اولویت های کاری این نهاد است 
نظرات شما:
اخبار کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org