زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1400/3/6 - مدیرکل راه و شهرسازی زنجان:

۱۳ هزار زنجانی قسط اولیه طرح اقدام ملی مسکن را پرداخت کردند

بیات منش،مدیرکل راه و شهرسازی زنجان گفت: ۱۴ هزار و ۶۵۰ زنجانی از طریق طرح اقدام ملی مسکن صاحب خانه می شوند که از این تعداد ۱۳ هزار نفر مبلغ اولیه ۴۰ میلیون تومان را واریز کردند.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
مسعود بیات منش به اجرای طرح اقدام ملی مسکن در زنجان اشاره کرد و گفت: در اجرای این طرح متقاضیان باید در ۶ قسط مبلغ ۴۰ میلیون تومان را واریز کنند. 

وی با بیان اینکه تسهیلات ۱۰۰ میلیون تومانی هم توسط بانک مسکن در استان به اجرای این طرح پرداخت می شود، اظهار کرد: اقساط پرداختی با تنفس پرداخت می شود تا مردم دچار فشار اقتصادی نشوند چرا که سه قسط اول از متقاضیان در اوایل کار گرفته می شود و سه قسط آخر هم در مراحل پایانی کار از متقاضیان اخذ خواهد شد. 

مدیرکل راه و شهرسازی زنجان گفت: درصدد این هستیم که میزان وام تسهیلاتی افزایش یابد و در مجموع بیش از ۷۰ درصد پروژه با ۱۲۰ میلیون تومان و پول بانک به خوبی جلو می رود و طی بازه دو ساله و کمتر متقاضیان صاحب خانه می شوند. 

بیات منش تاکید کرد: در اجرای طرح اقدام ملی مسکن  هزینه پروانه ساختمان ۱۸ میلیون تومان است و  با تخفیف با ۹ میلیون تومان انجام می دهیم و نظام مهندسی  همبرای هر واحد ۱۲ میلیون تومان دریافت می کند که راه و شهرسازی چهار میلیون تومان به نظام مهندسی پرداخت می کند. 

وی افزود: اجرای انشعابات در طرح اقدام ملی مسکن ۱۰۰ درصد برای متقاضیان رایگان است و دولت هزینه را پرداخت می کند.

مدیرکل راه و شهرسازی زنجان با بیان اینکه در استان ۲۸ هزار و ۶۹۰ نفر در این طرح ثبت نام کردند و در مجموع ۱۴ هزار و ۶۵۰ زنجانی از طریق این طرح صاحب خانه می شوند،ابراز داشت: استان زنجان در اجرای طرح اقدام ملی مسکن در سطح کشور پیشرو است و تعداد ۱۳ هزار نفر مبلغ اولیه ۴۰ میلیون تومان را واریز کردند.

بیات منش گفت: این استان در زمینه آورده مردم و پرداخت تسهیلات اولیه هم رتبه اول کشوری را دارد. 

وی با بیان اینکه زمین های تخصیص یافته برای اجرای پروژه های طرح اقدام ملی مسکن در استان خوب است،گفت: در زنجان زمین به اندازه کافی برای ساخت مسکن وجود دارد. 

منبع: بازار
نظرات شما:
اخبار اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org