زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1400/2/28 - رئیس اتاق اصناف زنجان:

پروانه فعالیت ۴۰۹ مشاور املاک در زنجان ابطال شد

موسوی، رئیس اتاق اصناف زنجان با بیان اینکه مشاورین املاک در استان با همکاری سازمان صمت ساماندهی می‌شوند، گفت: پروانه فعالیت ۴۰۹ مشاور املاک ابطال شده است.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
سید محمود موسوی گفت: از آذر ماه سال گذشته بازرسی از فعالیت مشاورین املاک با همکاری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تقویت شده است.

وی با بیان اینکه مشاورین املاک در استان نسبت به اخذ مجوز کسب اقدام کنند در غیر این صورت فعالیت آنها برای همیشه لغو می شود،اظهار کرد: مشاورین املاک بدون پروانه کسب در استان پلمب می‌شوند.

رئیس اتاق اصناف زنجان با بیان اینکه مشاورین املاک در استان با همکاری سازمان صنعت،معدن و تجارت ساماندهی می شوند،گفت: با ساماندهی که انجام شده مشاورین املاک در سامانه به یک هزار و ۲۰۰ مورد رسیده و پروانه فعالیت ۴۰۹ مشاور املاک در استان زنجان ابطال شده و این تعداد اگر فعالیت خود را به صورت قانونی ادامه دهند فعالیت خود را می توانند دوباره آغاز کنند.

موسوی با بیان اینکه باید بنگاه‌های مشاور املاک در استان پروانه تخصصی لازم را اخذ کنند و در غیر این صورت فعالیت آنها غیر قانونی است، ابراز داشت: دستگاه قضایی با مشاورین املاکی که بدون پروانه تخصصی فعالیت می کنند برخورد لازم را خواهد داشت.

وی افزود: جلوگیری از انجام معاملات نامتعارف و پیش فروش ساختمان و جلوگیری از فعالیت بدون مجوز مشاورین املاک در سال جدید با جدیت دنبال می شود.

رئیس اتاق اصناف زنجان تصریح کرد: صدور هر گونه قولنامه یا اجاره نامه فاقد کد رهگیری در استان زنجان ممنوع است.

منبع: بازار
نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org