زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
تریبون آزاد زنجان
تریبون آزاد زنجان
2/2
طراحی وبسایت در زنجان
طراحی وبسایت در زنجان

1400/2/26 - مدیرکل کمیته امداد استان زنجان خبر داد:

کمک 572 میلیون تومانی کمیته امداد استان زنجان به خانواده های پرنوزاد زنجانی

بر اساس آمارهای موجود از طریق کمیته امداد استان زنجان بیش از 572 میلیون تومان به منظور کمک به تأمین هزینه های خانواده های پرنوزاد زنجانی در قالب کمک معیشت، خرید لوازم ضروری منزل، تسهیلات کارگشایی، اشتغال، خرید مسکن و تهیه بسته های غذایی این خانواده ها طی سال گذشته مساعدت شده است.
کمک 572 میلیون تومانی کمیته امداد استان زنجان به خانواده های پرنوزاد زنجانی
به گزارش سایت زنجان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، هدایت صفری، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با اشاره به حمایت این نهاد از خانواده های پرنوزاد، گفت: یکی از خدمات کمیته امداد استان زنجان در حوزه حمایت های اجتماعی کمک به تأمین هزینه های مورد نیاز خانواده های پرنوزاد نیازمند بوده و در قالب این خدمت بخشی از هزینه های این خانواده ها به صورت کمک های بلاعوض و معوض به خانواده های مشمول دریافت این خدمت ارائه می شود.

وی با بیان اینکه در حال حاضر 17 خانواده پرنوزاد زنجانی از خدمات این نهاد در بخش های مختلف بهره مند هستند، افزود: بر اساس آمارهای موجود از طریق کمیته امداد استان زنجان بیش از 572 میلیون تومان به منظور کمک به تأمین هزینه های خانواده های پرنوزاد زنجانی در سال گذشته مساعدت شده است.

صفری با اشاره به اینکه خدمات ارائه شده به خانواده های پرنوزاد زنجانی در سال گذشته در قالب کمک معیشت، خرید لوازم ضروری منزل، تسهیلات کارگشایی، اشتغال و خرید مسکن و تهیه شیرخشک و بسته های غذایی بوده است، ادامه داد: در کنار ارائه خدمات مستمر به این گروه از جامعه هدف این نهاد فراهم کردن شرایط توانمندسازی خانواده های پرنوزاد از برنامه های اجرایی کمیته امداد استان زنجان بوده و با همین نگاه زمینه اشتغالزایی و تأمین مسکن این گروه از جامعه هدف از اقدامات مهم این نهاد در سال گذشته بوده است.

وی با بیان اینکه حمایت از خانواده های پرنوزاد به منظور کمک به تأمین معیشت و اقتصاد این گروه از جامعه هدف این نهاد از برنامه های اجرایی کمیته امداد استان زنجان در سال جاری نیز است، تصریح کرد: تلاش می کنیم با فراهم کردن، تخصیص و تأمین منابع مورد نیاز برای خدمت رسانی به خانواده های پرنوزاد از محل منابع و اعتبارات داخلی و هم افزایی آن با کمک های مردمی، خدمات اثربخشی به این گروه از جامعه هدف این نهاد در بخش های مورد نیاز  این خانواده ها به ویژه تغذیه، بهداشت و اشتغال به صورت مناسب تری ارائه شود.
نظرات شما:
اخبار کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org