زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1
تریبون آزاد زنجان
تریبون آزاد زنجان

1400/2/21 -

کلاه‌برداری به شیوه جمع‌آوری زکات فطریه

رئیس پلیس فتای استان زنجان گفت: با توجه به فرا رسیدن شهروندان مراقب کلاه‌برداری به جمع‌آوری زکات فطریه باشند.
کلاه‌برداری به شیوه جمع‌آوری زکات فطریه
سرهنگ محمدعلی آدینه‌لو در رابطه با کلاه‌برداری به شیوه جمع‌آوری زکات فطریه، اظهار کرد: با توجه به فرا رسیدن عید سعید فطر، مجرمان سایبری با ترفندهای مختلف و با سوءاستفاده از عواطف و احساسات مردمی با عناوین جعلی و وابسته به مؤسسات خیریه‌، به دنبال کلاه‌برداری از هم‌وطنان هستند.

وی در رابطه با نحوه کلاه‌برداری، افزود: افراد سودجو برای جمع‌آوری زکات‌ فطریه و کفاره با درج شماره حساب بانکی و با ارسال پیام‌ و راه‌اندازی کمپین‌های مختلف در شبکه‌های ‌اجتماعی در صدد کلاه‌برداری از شهروندان هستند.

این مسئول تصریح کرد: هم‌وطنان برای پرداخت زکات فطریه یا کفاره خود، می‌توانند از طریق شماره حساب‌های اعلامی از سوی کمیته امداد امام خمینی (ره)، شورای عالی زکات یا رسانه‌های ملی و محلی (رادیو، تلویزیون) نسبت به واریز وجه اقدام کنند.

رئیس پلیس فتای استان زنجان با بیان اینکه ممکن است کاربران برای پرداخت وجوهات زکات فطریه یا کفاره روزه خود از بستر اینترنت استفاده کنند، خاطرنشان کرد: شهروندان مراقب باشند هنگام پرداخت وجه، در دام سایت‌های فیشینگ گرفتار نشوند و در صورت مشاهده موارد مشکوک موضوع را از طریق ۱۱۰ یا سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir در میان بگذارند.

منبع: ایسنا
نظرات شما:
اخبار پلیس فتا - ناجا

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org