زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/2/23 - مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان:

ماندن در خانه اولویت ما در شب‌های قدر است

زنجان-مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان تاکید کرد: اولویت ما در شب‌های قدر با توجه به شرایط کنونی جامعه، ماندن در خانه است.

+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
حجت‌الاسلام مختار کرمی در جلسه با محوریت بازگشایی مساجد که با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان و استاندار زنجان برگزار شد، گفت: اولویت ما در شب‌های قدر با توجه به شرایط کنونی جامعه که همه درگیر ویروس کرونا هستیم، در خانه ماندن است.

وی با یادآوری اینکه مقرر شده است تمهیداتی برای بازگشایی تعداد معدودی از مساجد در این شب‌ها اتخاذ شود، افزود: مراسم احیا فقط برای سه شب در مساجد زنجان برگزار می شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان گفت: این اقدام فقط محدود به این چند شب بوده و تاکید شده است که این بازگشایی‌ها در زنجان و سایر شهرستان‌های استان همراه با رعایت جدی پروتکل‌های بهداشتی باشد.

کرمی با اشاره به وضعیتی که زنجان و سایر شهرستان استان به لحاظ درگیری با این بیماری دارد، تصریح کرد: متاسفانه وضعیت مرکز استان به لحاظ درگیری با ویروس کرونا در شرایط قرمز است، هر چند که سایر شهرهای استان وضعیتی به مراتب بهتر از زنجان دارند اما نباید دست به کاری بزنیم که این وضعیت به سایر شهرهای استان نیز تسری یابد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان با بیان اینکه بر اساس تصمیمات اتخاذ شده، اولویت برگزاری شب‌های قدر در فضای باز و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی خواهد بود، ادامه داد: یکی از اقدامات خوب صورت گرفته برای شب‌های قدر، پخش برنامه محوری این شب‌ها از محل امام‌زاده سید ابراهیم (ع) زنجان از شبکه اشراق خواهد بود تا مردم استان بتوانند به صورت مجازی از فیوضات این شب‌ها بهره‌مند شوند.

کرمی با تاکید بر اینکه توصیه ما به هم‌استانی‌ها این است که در خانه مانده و از طریق صدا و سیما از فیوضات این شب‌های عزیز بهره‌مند شوند، اظهار کرد: علاوه بر اعمال محدودیت برگزاری مراسم در این شب‌ها به میزبانی مساجد، از حضور کودکان و سالمندان و نیز افرادی که بیماری زمینه‌ای دارند، جلوگیری به عمل خواهد آمد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان خاطرنشان کرد: انتظار ما از مردم مومن و خداجوی استان زنجان این است که همکاری لازم را با ارکان مساجد، هیئت امنا و … داشته باشند؛ چرا که با رعایت نظم و اهتمام به رعایت موازین بهداشتی قادر خواهیم بود از فیوضات این شب‌ها بدون به وجود آمدن مشکل بهداشتی بهره ببریم.


اخبار زنجان

منبع: مهر
نظرات شما:
اخبار اداره کل اوقاف و امور خیریه زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org