زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1400/2/16 - مدیر انجمن خیریه کلیوی استان زنجان خبر داد؛

توزیع بسته‌های معیشتی به ارزش ۵۰۰ میلیون ریال در‌ بین مددجویان انجمن کلیوی زنجان

مدیر انجمن خیریه کلیوی استان زنجان از توزیع ۱۲۵ بسته معیشتی در مجموع به ارزش ۵۰۰ میلیون ریال در بین مددجویان این انجمن در ماه مبارک رمضان خبر داد.
محمدرضا طهماسبی اظهار داشت: با کمک‌های مردمی و خیرین زنجانی در آستانه عید سعید نوروز نیز ۱۰۰ بسته معیشتی در بین بیماران نیازمند کلیوی توزیع شد.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
مدیر انجمن خیریه کلیوی استان زنجان از توزیع ۱۲۵ بسته معیشتی در مجموع به ارزش ۵۰۰ میلیون ریال در بین مددجویان این انجمن در ماه مبارک رمضان خبر داد.
محمدرضا طهماسبی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: با کمک‌های مردمی و خیرین زنجانی در آستانه عید سعید نوروز نیز ۱۰۰ بسته معیشتی در بین بیماران نیازمند کلیوی توزیع شد.

وی خاطرنشان کرد: با هدف تهیه و توزیع رایگان بسته‌های معیشتی و مومنانه در ماه مبارک رمضان ۱۲۵ بسته معیشتی در مجموع به ارزش 500 میلیون ریال از محل کمک‌های مردمی، تهیه و در بین بیماران نیازمند توزیع شد.

طهماسبی با بیان اینکه این خدمات در سال‌های گذشته در قالب مراسم افطاری برگزار می‌شد، گفت: متاسفانه در 2 سال گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و پرهیز از تجمعات و دورهمی‌ها این خدمات به صورت سبد معیشتی در بین خانواده‌ها توزیع شد.

مدیر انجمن خیریه کلیوی استان زنجان با اشاره به مهمترین اقلام تهیه‌شده توسط خیرین، اظهار داشت: این بسته‌ها شامل برنج، روغن، ماکارانی، رُب، مرغ، چای، خرما، گوشت و... بود که ارزش ریالی هر کدام از بسته‌های توزیع‌شده در بین بیماران دیالیزی، پیوندی و مراقبتی ۴ میلیون ریال است.

وی با اشاره به افزایش هزینه‌های دارو و درمان بیماران کلیوی خاطرنشان کرد: هم‌اکنون مشکل اصلی و اساسی انجمن کلیوی، کاهش کمک‌های مردمی به‌خصوص از ناحیه قلک‌ها و بنر مجالس در اوضاع و شرایط کرونایی است.

طهماسبی با بیان اینکه کمک‌های متفرقه از احسان و نذورات طی این مدت خوب بوده است، گفت: با توجه به حذف و عدم برگزاری مجالس و مراسم جشن و عزا، انتظار می‌رود هزینه‌های این مراسم برای درمان و داروی بیماران از ناحیه انجمن به عنوان نهاد رسمی حامی بیماران کلیوی اختصاص یابد.

مدیر انجمن خیریه کلیوی استان زنجان تصریح کرد: خیرین و مردم نوع‌دوست می‌توانند هدایا و کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود را به شماره حساب‌های همدلی ۲۵۲۵ بانک ملی و یا شماره کارت ۶۰۳۷۷۹۹۵۱۹۳۷۶ و یا سایر حساب‌های اعلامی انجمن کلیوی واریز و یا به صورت حضوری به دفتر انجمن خیریه کلیوی استان زنجان واقع در شهرک آزادگان، انتهای خیابان فروردین، اهدا کنند تا گوشه‌ای از آلام این بیماران کاهش پیدا کند.
منبع / موج رسا
نظرات شما:
اخبار انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org