زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1
تریبون آزاد زنجان
تریبون آزاد زنجان

1400/2/12 - مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان

تصفیه خانه شهرک صنعتی طارم تا 18 ماه آینده تکمیل می‌شود

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان با اشاره به احداث سیستم تصفیه خانه در شهرک صنعتی طارم گفت: تکمیل تصفیه خانه شهرک صنعتی طارم 18 ماه طول می‌کشد و در تلاش هستیم این تصفیه خانه‌ها را در کمترین زمان ممکن راه اندازی کنیم.
تصفیه خانه شهرک صنعتی طارم تا 18 ماه آینده تکمیل می‌شود
محسن عباسی با اشاره به مشکل محدودیت زمین‌های شهرک صنعتی در شهرستان طارم اظهار کرد: متاسفانه به دلیل شرایط منطقه نمی‌توان به محدوده شهرک صنعتی در شهرستان طارم اضافه کنیم.

وی به غیر‌فعال بودن برخی از زمین‌های واگذار شده شهرک صنعتی در شهرستان طارم اشاره و تصریح کرد: نسبت به خلع ید زمینهای غیر‌‌فعال شهرک صنعتی طارم اقدام می‌شود و بعد از آن این زمین‌ها به سرمایه‌گذاران جدید واگذار خواهد شد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان با تاکید بر اینکه پرونده زمین‌های راکد با حضور کارشناسان مورد بررسی قرار می‌گیرد بیان کرد: قبل از خلع ید به صاحبان زمینهای شهرک صنعتی طارم فرصت داده خواهد شد تا نسبت به فعال کردن طرح های خود اقدام کنند اگر در فرصت داده شده نتوانند طرح‌های خود را به مرحله عملیاتی برسانند زمین واگذار شده خلع ید شده و به سرمایه گذار جدید واگذار خواهد شد.

وی در مورد تامین زمین مورد نیاز برای سرمایه گذاران فرآوری محصولات کشاورزی در شهرستان طارم عنوان کرد: واحدهای فرآوری در شهرک‌های صنعتی طارم مستقر هستند، موظفند نسبت به احداث پیش تصفیه برای واحد خود اقدام کنند علاوه بر آن شرکت شهرک‌های صنعتی در تلاش است نسبت به راه اندازی تصفیه خانه شهرک صنعتی طارم اقدام کند.

عباسی با تاکید بر اینکه مطالعات راه اندازی تصفیه خانه شهرک صنعتی طارم به پایان رسیده است ابراز کرد: در حال حاضر اقدامات لازم برای عملیاتی کردن ایجاد تصفیه خانه در شهرک صنعتی طارم در حال انجام است.

وی با تاکید براینکه در حال حاضر هیچ کدام از واحدهای فرآوری مستقر در شهرک صنعتی طارم پیش تصفیه ندارند عنوان کرد: باید این واحدها نسبت به راه اندازی پیش تصفیه اقدام کنند.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان با تاکید براینکه تکمیل تصفیه خانه شهرک صنعتی طارم حدود 18 ماه طول می‌کشد ادامه داد: به جد پیگیری می‌کنیم که این تصفیه خانه در این شهرک راه اندازی شود.

منبع: موج رسا
نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org