زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1
تریبون آزاد زنجان
تریبون آزاد زنجان

1400/2/9 -

فضاسازی شهری برای برگزاری کنگره شهدا در زنجان آغاز شد

رئیس سازمان فرهنگی شهرداری زنجان با بیان اینکه اقدامات فضاسازی شهری برای برگزاری کنگره شهدا در شهر زنجان آغاز شده است، گفت: شهرداری در این راستا ارتباط تنگاتنگی با شرکت‌های دانش‌بنیان دارد.
فضاسازی شهری برای برگزاری کنگره شهدا در زنجان آغاز شد
اواسط سال جاری بزرگترین رویداد فرهنگی استان یعنی کنگره 3535 شهید استان زنجان برگزار خواهد شد. از این رو از سال گذشته مقدمات کار یعنی تاسیس دبیرخانه و تشکیل کمیته‌های کنگره به همت سپاه انصارالمهدی(عج) انجام شد. یکی از دستگاه‌ها و ارگان‌هایی وظیفه دارد فضای شهری را برای برگزاری کنگره آماده کند "شهرداری زنجان" است.

در همین راستا غلامرضا نظری رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان در گفت‌وگو با تسنیم در رابطه با برگزاری کنگره شهدا در سال جاری اظهار داشت: با توجه به برگزاری کنگره ملی شهدا در استان زنجان در سال‌جاری برنامه‌ریزی‌ها و هماهنگی‌های لازم برای آماده‌سازی فضای شهر برای هر چه بهتر برگزار شدن این کنگره در حال انجام است و پروژه‌های خوبی در سطح شهر اجرا خواهد شد.

وی بیان کرد: برای آماده‌سازی بهتر فضای شهر برای برگزاری کنگره جلسه‌‌هایی با شرکت‌های دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری برگزار شد. معتقد هستیم برای فضاسازی شهری باید از ظرفیت تمام شرکت‌های دانش بنیان و سازمان‌های مردم نهاد استفاده کنیم.

رئیس سازمان فرهنگی و اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان بیان کرد: تلاش ما این است که با رویکرد نوین با رعایت مقام و منزلت شهدا برنامه‌های فرهنگی گنگره را برگزار کنیم به همین دلیل از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان و جوانان بومی استان در قالب تولید محصولات فرهنگی دیجیتال اعم از انیمیشن با موضوع دفاع مقدس، ساخت اینفوگرافی، موشن‌گرافی و ساخت برنامه‌های مرتبط با کنگره استفاده خواهد شد.

وی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری به انجام فعالیت‌های ماندگار در حوزه ایثار و شهادت گفت: رویکرد سازمان‌ هم بر همین روال است و تلاش ما این است که بتوانیم محصولات فرهنگی متناسب با نیاز جامعه امروز که امکان و قابلیت بارگذاری در فضای مجازی داشته باشد تا جوانان و نوجوانان و نسل امروز بتوانند از آن استفاده کنند، تولید کنیم.

نظری در زمینه نصب المان‌ها و یادمان‌های سرداران و غواصان شهید استان گفت: این کار با همکاری شرکت‌های دانش‌بنیان و سازمان سیما منظر شهرداری برای ساخت سازه‌ها و طراحی‌های جدید با حفظ ارزش‌های معنوی شهدا در حال پیگیری است.

منبع: تسنیم
نظرات شما:
اخبار شهرداری زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org