زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
تریبون آزاد زنجان
تریبون آزاد زنجان
2/2
طراحی وبسایت در زنجان
طراحی وبسایت در زنجان

1400/2/8 -

جانبازان بالای 50 درصد زنجانی واکسن کرونا دریافت کردند

معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان از واکسیناسیون جانبازان بالای ۵۰ درصد زنجانی در برابر ویروس کرونا خبر داد و گفت: تا کنون جانبازان بالای ۷۰ درصد دو دوز واکسن دریافت کردند.
جانبازان بالای 50 درصد زنجانی واکسن کرونا دریافت کردند
علیرضا حیدری، معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پایش سلامت جانبازان و خانواده‌های شهدا از برنامه‌های مهم بنیاد شهید است و از زمان شیوع کرونا، پیگیری‌های تلفنی و توزیع لوازم بهداشتی افزایش یافته است.
وی به واکسیناسیون جانبازان اشاره کرد و گفت: با هماهنگی علوم پزشکی استان، ۳۸۰ جانباز معزز بالای ۵۰ درصد زنجانی، جانبازان شیمیایی شدید، دو پا قطع، دو چشم نابینا و جانبازان نخاعی تا روز چهارشنبه هشتم اردیبهشت ماه واکسن کرونا را دریافت می‌کنند.
این مسئول با اشاره به اینکه اطلاع‌رسانی به جامعه هدف برای دریافت واکسن کرونا از طریق پیام‌کوتاه انجام می‌شود، تصریح کرد: بیمارستان آیت‌الله موسوی، درمانگاه شماره ۹ و ۸ درمانگاه در سطح شهرستان زنجان از مراکز تزریق واکسن کرونا به جامعه هدف زنجانی به شمار می‌روند.
معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان ادامه داد: جانبازان بالای ۵۰ درصد زنجانی همچنین دوز دوم واکسن کرونا را یک ماه بعد دریافت می‌کنند و جانبازان معزز شیمیایی در اولویت بعدی دریافت واکسن کرونا قرار دارند. تا کنون جانبازان بالای ۷۰ درصد نیز هر دو دوز واکسن کرونا را دریافت کردند.
وی با بیان اینکه طبق اعلام مسئولان بهداشت و درمان کشور، موج چهارم کرونا با بروز ویروس‌های جهش‌یافته خطرناک‌تر از موج‌های قبلی است، تأکید کرد: مردم باید بیش از پیش رعایت پروتکل‌های بهداشتی را جدی بگیرند.

منبع: ایکنا
نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org