زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/3
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/3
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم
3/3
پذیرش دانشجو بدون کنکور در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان
پذیرش دانشجو بدون کنکور در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان

1400/2/7 -

آغاز فاز ۲ واکسیناسیون افراد بالای ۸۰ سال در زنجان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان گفت: امروز وارد فاز ۲ تزریق واکسن می‌شویم که تزریق واکسن به افراد بالای ۸۰ سال است و به این افراد طی تماس تلفنی اطلاع‌رسانی خواهد شد.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
پرویز قزلباش با اعلام خبر از فاز ۲ واکسیناسیون افراد بالای ۸۰ سال در زنجان گفت: بر اساس سامانه سیب، در استان زنجان، نزدیک ۱۸ هزار نفر افراد بالای ۸۰ سال داریم که مشخصات کامل این افراد در سامانه سیب معاونت بهداشت دانشگاه ثبت و ضبط است، که تزریق واکسن به این افراد طی تماس تلفنی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

وی با بیان اینکه افرادی که در فاز یک واکسن دریافت کردند، کادر بهداشت و درمان بودند تصریح کرد: البته تعدادی از این عزیزان، تمایل به تزریق واکسن نداشتند که مسئولیت این کار را هم قبول کردند و به صورت کتبی هم تعهدنامه دادند، که اگر خدای نکرده دچار عارضه‌ای شوند مسئولیت با خودشان است.

مدیر ارشد دانشگاه علوم پزشکی زنجان با بیان اینکه مجدداً در فرصت‌های بعدی افرادی که ۶ ماه از ابتلا آن‌ها گذشته، یا افرادی که تمایل پیدا می‌کنند، مجدداً واکسن دریافت کنند، اعلام خواهیم کرد.

قزلباش خاطرنشان کرد: گروهی که در گذشته مبتلا شدند، باید منتظر باشند تا ۶ ماه از زمان ابتلا به بیماری آن‌ها گذر کند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان اظهار داشت: در شهر زنجان علاوه بر مراکز جامع سلامت و پایگاه‌های بهداشت، ۴ مرکز اصلی را هم راه‌اندازی می‌کنیم که مردم عزیز به راحتی بتوانند حضور پیدا کنند و ان‌شاءالله از این واکسن‌ها بهره‌مند شوند.

وی ادامه داد: افراد بالای ۸۰ سال، طی تماس تلفنی مسئولان و کارشناسان مربوطه، به مرکز مورد نظر، برای دریافت واکسن فراخوانده می‌شوند و لازم نیست که مراجعه حضوری به مراکز داشته باشند.

به گفته دکتر قزلباش عزیزان برای دریافت هرگونه اطلاعات، با شماره تلفن ۳۳۰۱۹۰ و یا با شماره تلفن مراکز جامع سلامت تماس بگیرند.

وی ابراز داشت: در خصوص واکسن بیماران خاص مثل دیابت، سرطان، و اینگونه موارد هم، با هماهنگی انجمن‌های مورد نظر در استان و طبق لیست مرکز بیماری‌های خاص وزارت بهداشت، مراکز تزریق واکسن به تدریج و نوبتی، با این افراد، جهت تزریق واکسن تماس می‌گیرند.
منبع: بسیج
نظرات شما:
اخبار دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org