زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/3
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/3
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم
3/3
پذیرش دانشجو بدون کنکور در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان
پذیرش دانشجو بدون کنکور در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان

1400/2/5 -

۹۰ درصد مشارکتهای مردمی به موسسات بهزیستی زنجان واگذار شد

مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: هم اکنون حدود ۴۰۰ موسسه تحت نظارت بهزیستی زنجان فعالیت می‌کنند و امسال به علت شیوع کرونا، ۹۰ درصد مشارکت‌های مردمی جذب شده در ماه مبارک رمضان به این موسسات واگذار شده است.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
محمد محمدی قیداری با اشاره به اینکه طی ماه رمضان سال گذشته نزدیک به یک میلیارد تومان از سوی خیرین و نیکوکاران جمع آوری شد، افزود: نهادهای مردمی و خیریه‌ها بیشترین تماس و ارتباط را با اقشار آسیب‌پذیر جامعه دارند و مورد اعتماد مردم هستند.

وی اظهار داشت: توسعه فعالیتهای جلب مشارکتهای مردمی (نقدی، غیرنقدی و خدماتی) نظارت بر مصرف آن، فرهنگ سازی امر خیر با تکیه بر مشارکت های مردمی و مسوولیت پذیری اجتماعی یکی از شاخص های اختصاصی مهم بهزیستی است.

به گفته این مسوول، جذب حداکثری مشارکت های مردمی در راستای بهبود و ارتقای سطح زندگی مددجویان با بهره مندی از ظرفیت های مشارکتی موسسات خیریه تحت نظارت بهزیستی از اهداف پویش همدلی است.

وی  اظهار داشت: بهزیستی استان زنجان همه ساله در ماه مبارک رمضان طرحی با عنوان ضیافت مهربانی اجرا می‌کرد و در راستای آن از مسوولان و خیرین استانی دعوت و به منزل مددجویان بهزیستی مراجعه می‌کردند و با بررسی مشکلات آنان در راستای حل مشکلات موجود اقدام می‌کردند اما از سال گذشته با توجه به شیوع ویروس کرونا شرایط حضور امکان پذیر نیست و بیشتر اقدامات غیرحضوری و به صورت کمک‌های معیشتی و نقدی اجرا می‌شود.

این مسوول ادامه داد: با توجه به شیوع ویروس کرونا امکان برگزاری بسیاری از مراسم‌ هم وجود ندارد و بر این اساس مردم و خیرین استان می‌توانند هزینه مراسمی مانند ترحیم، افطاری و ... خود را در اختیار بهزیستی قرار دهند تا این هزینه‌ها برای حل و رفع مشکلات جامعه هدف بهزیستی قرار گیرد.

وی اضافه کرد: افرادی که تمایل به مشارکت غیرنقدی دارند می‌توانند به دفاتر مشارکت‌های مردمی ادارات بهزیستی مراجعه و کمک‌های نقدی خود را نیز به حساب ۲۱۰۰۹۱۴۳۴۵۲۴۱۱۱ (مشارکت‌های مردمی بهزیستی استان) نزد بانک توسعه تعاون و یا به شماره کارت مجازی ۵۰۲۹۰۸۱۰۱۰۳۲۱۰۶ واریز کنند.

مدیرکل بهزیستی استات زنجان خاطرنشان کرد: سال گذشته بیش از ۶ هزار بسته غذایی به ارزش  بیش از ۹ میلیارد ریال در بین جامعه هدف توزیع شد که امید است خیران امسال نیز چون سالهای گذشته به نیت خود که اطعام و اکرام است عمل کنند. 

منبع: ایرنا
نظرات شما:
اخبار اداره کل بهزیستی استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org