زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان
logo

اخبار استان زنجان


1/1
هفته بسیج گرامی باد
هفته بسیج گرامی باد

1399/2/21 - رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان:

تخت های ویژه بیمارستانی درزنجان دو برابر می شود

زنجان - رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان، از افزایش دو برابری تخت‌های ای سی یو در استان زنجان طی سه ماه آینده خبر داد.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
پرویز قزلباش از افزایش دو برابری تخت‌های ای سی یو در استان زنجان طی سه ماه آینده خبر داد و گفت: با توجه به وجود بیماری کرونا و آنفلو آنزا در فصل سرما باید تخت‌های بیمارستانی ویژه در استان توسعه پیدا کند و به ۸۷ مورد افزایش می‌یابد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان، با بیان اینکه برای مقابله با بیماری کرونا باید زیر ساخت لازم فراهم شود، اظهار کرد: در حال حاضر ۴۷ تحت ویژه ای سی یو در ا ستان زنجان وجود دارد و این تعداد هم برای بیماران کرونایی می‌باشد.

قزلباش تاکید کرد: برای بستری بیماران کرونایی در استان زنجان هزار و ۵۰۰ تخت پیش بینی شده بود که تنها از یک سوم ظرفیت تخت‌های بیمارستانی استفاده شد و خوشبختانه روند بیماری کرونا در استان رو به کاهش است.

وی با بیان اینکه زیر ساخت‌ها در حوزه بهداشت و درمان استان تقویت شود، تصریح کرد: باید زیر ساخت‌های سخت افزاری و نرم افزاری برای بیماری کرونا در استان مورد توجه قرارگیرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان، گفت: بیمارستان‌های بهمن، امام حسین و تامین اجتماعی برای مقابله با این بیماری در استان فعال هستند و با هدف مقابله با کرونا بیش از سه هزار و ۵۰۰ تخت نقاهتگاهی در استان زنجان راه اندازی شده است.

قزلباش افزود: برای کاهش این بیماری در استان زنجان همه باید پای کار باشند و دست به دست هم داده و این بیماری را نابود کنیم.

وی تاکید کرد: در استان زنجان برای توزیع اقلام بهداشتی و مواد ضد عفونی به اندازه کافی در داروخانه‌ها استان وجود دارد و مردم نگران نباشند.

اخبار زنجان

منبع: مهر
نظرات شما:

پیام شما:

  با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org