زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1400/2/2 - مدیرکل کمیته امداد استان زنجان خبر داد:

برنامه‌ریزی کمیته امداد برای دریافت الکترونیکی زکات فطره و کفارات در زنجان

با توجه به محدودیت های ناشی از شیوع ویروس منحوس کرونا و تعطیلی اماکن مذهبی و مساجد با برنامه ریزی انجام شده زکات فطره و کفارات به صورت الکترونیکی و غیر حضوری جمع آوری می شود.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
هدایت صفری، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با اشاره به اینکه یکی از طرح های اجرایی کمیته امداد استان زنجان به عنوان دبیر شورای زکات این استان در ماه مبارک رمضان جمع آوری زکات فطره و کفارات است، گفت: یکی از رویکردهای این نهاد در ساماندهی، مدیریت و جمع آوری زکات فطره در قالب طرح مسجد محوری بهره گیری از ظرفیت مساجد، پایگاههای بسیج و اماکن مذهبی به منظور تسهیل و تسریع در جمع آوری و هزینه کرد زکات فطره و کفارات با محوریت مساجد است.

وی با اشاره به محدودیت های ایجاد شده در بهره برداری مناسب از ظرفیت مساجد در ساماندهی و مدیریت جمع آوری و هزینه کرد زکات فطره به دلیل شیوع ویروس منحوس کرونا، افزود: با توجه به محدودیت های ناشی از شیوع ویروس منحوس کرونا و تعطیلی اماکن مذهبی و مساجد با برنامه ریزی انجام شده زکات فطره و کفارات به صورت الکترونیکی و غیر حضوری جمع آوری می شود.

صفری همچنین ادامه داد: با همین رویکرد سامانه آنی پرداخت#۰۲۴*۸۸۷۷* و تلفن گویای ۳۳۱۱۶ و نرم افزارهای موبایلی سنا، سکه و ایوا برای دریافت الکترونیکی زکات فطره، کفارات و وجوهات شرعی مومنین روزه دار استان زنجان پیش بینی شده و هم استانی های عزیز می توانند با استفاده از این روش ها زکات فطره و وجوهات شرعی خود را برای رساندن سریع به دست افراد نیازمند و مستحق پرداخت نمایند.


نظرات شما:
اخبار کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org