زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/2/18 -

صادرات ماهی استان زنجان متوقف شد

مدیر امور شیلات جهادکشاورزی استان زنجان استان زنجان با اشاره به موضوع صادرات ماهی از استان زنجان گفت: در حال حاضر به دلیل بیماری کرونا صادرات ماهی استان زنجان متوقف شده است.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
منصور حقی‌راد با اشاره به اینکه صادرات ماهی از استان زنجان متوقف شده است اظهار کرد: به دلیل بیماری کرونا صادرات ماهی از استان زنجان متوقف شده است.

وی با تاکید براینکه ماهی از استان زنجان به گیلان و مازندان صادر می‌شد که به دلیل بیمار کرونا متوقف شده است افزود: مصرف ماهی کاهش یافته و بیشتر ماهی تولیدی استان زنجان در مازندان و گیلان مصرف می‌شود.

مدیر امور شیلات جهادکشاورزی استان زنجان با بیان اینکه به خاطر موضوع کاهش مصرف ماهی، فروش آن به شدت پایین آمده است بیان کرد: هر ساله مصرف ماهی از فروردین ماه تا تیر ماه کاهش می‌یابد امسال میزان مصرف نسبت به سال گذشته پایین‌تر است.

وی با تاکید براینکه این موضوع باعث نشده بچه ریزی ماهی در استان زنجان کاهش یابد افزود: میزان تولید ماهی در سالجاری نیز برابر سال گذشته پیش‌بینی شده است.

حقی‌راد با اشاره به اینکه قیمت‌ نهاده‌های ماهی افزایش یافته است گفت: در حال حاضر متوسط قیمت خوراک ماهی در بازار 10 هزار 500 تا 11 هزار تومان است.

وی با تاکید براینکه از سال 97 قیمت خوراک ماهی رو به افزایش بوده و از 6 هزار تومان به حدود 11 هزار تومان در سالجاری رسیده است بیان کرد: این کار باعث افزایش قیمت ماهی از حدود 11 و 12 هزار تومان به 27 تا 28 هزار تومان رسیده است.

مدیر امور شیلات جهادکشاورزی استان زنجان عنوان کرد: اگر روند صادرات از حالت توقف خارج شود قطعا بچه ریزی اتفاق می‌افتد و سال گذشته میزان تولید ماهی استان 17 هزار و 280 تن بود و امسال نیز پیش‌بینی می‌کنیم میزان تولید استان به این مقدار برسد.

اخبار زنجان

منبع: موج رسا
نظرات شما:
1399/02/19 14:07:37---نرگس احمدی
به همین راحتی متوقف شد؟؟؟!!!!!!!!!!!
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org