زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/2/17 -

چهار کتاب‌فروشی در استان زنجان مجری طرح بهارانه کتاب شدند

سه کتاب‌فروشی در شهر زنجان و یک کتاب‌فروشی در شهر ابهر آمادگی خود را برای اجرای طرح "بهارانه کتاب ۹۹" که از ۲۰ تا ۳۰ اردیبهشت جاری اجرا می‌شود، اعلام کردند.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
سرپرست معاونت فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان روز چهارشنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: "کتابکده فرهنگ" در چهار راه انقلاب، "شهر کتاب" در چهار راه سعدی و "پاتوق کتاب" جنب امامزاده حضرت ابراهیم (ع)، کتابفروشی های مجری طرح " بهارانه کتاب ۹۸ " در شهر زنجان هستند.

محمود علیمحمدی افزود: "کتابفروشی بهمن" نیز واقع در بلوار طالقانی جنوبی شهر ابهر مجری طرح بهارانه کتاب ۹۹ در این شهر است.

سرپرست معاونت فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: در این دوره از طرح بهارانه کتاب ۹۹، سقف مجاز خرید برای هر خریدار ۱۵۰ هزار تومان است و خریدار می‌تواند در چند نوبت و از چند کتاب‌فروشی، علاوه بر کتاب‌های عمومی و کودک و نوجوان، کتاب‌های دانشگاهی را با ۲۰ درصد تخفیف از کتاب‌فروشی‌های عضو طرح خریداری کند.

وی یادآورشد: کتاب‌های آموزشی، کمک آموزشی، افست، فاقد شماره شابک، دارای شابک غلط و کتاب‌هایی که در بانک اطلاعاتی خانه کتاب ثبت نشده اند مشمول طرح نمی شوند.

علیمحمدی با تاکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در شرایط شیوع و گسترش ویروس کرونا، خاطرنشان کرد: مدیریت پروتکل‌های بهداشتی در زمان اجرای طرح بر عهده واحدهای صنفی، شهروندان و خریداران کتاب است و انتظار این است همگان در این خصوص توجه و مبادرت ویژه داشته باشند. 

اخبار زنجان

منبع: ایرنا
نظرات شما:
اخبار اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org