زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/2/17 - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان:

تسهیلات قرض‌الحسنه برای تعاونی های تولیدکننده اقلام بهداشتی در زنجان

 مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان گفت: کمک های بلاعوض و تسهیلات ارزان قیمت برای حمایت از تعاونی‌های تولید کننده اقلام بهداشتی داده می‌شود.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
محمد رضا یوسفی از وجود چهار هزار و ۵۳۲ تعاونی در زنجان خبر داد و اظهار کرد: از این تعداد هزار و ۱۸۱ تعاونی فعال بوده و سه هزار و ۳۰۰ تعاونی غیر فعال و منحل شده است.

وی با بیان اینکه اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان نظارت لازم بر تعاونی ها را دارد،  اظهار کرد: از سال ۹۰ تاکنون بیش از ۷۰ تعاونی در استان زنحان تغییر کاربری  دادند.  

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی زنجان با بیان اینکه تاکنون بیش از ۶۸۹ تعاونی در استان زنجان منحل شده است، گفت: تعاونی‌ها در اقتصاد نقش بسیار مهمی دارند و در این میان تقویت تعاونی‌ها باعث ارتقای اقتصاد و کاهش فقر در جامعه می شود.

یوسفی ابراز داشت: تعاون یکی از بخش‌های تاثیرگذار در توسعه اقتصادی ملی بوده و نقش ارزنده‌ای در زمینه صادرات دارد و در این میان تعاونی های فعال در زنجان برای بیش از ۱۲ هزار نفر اشتغال فراهم کرده است.

وی، با بیان اینکه بیش از  ۳۵ درصد تعاونی‌های زنجان معادل ۴۱۳ تعاونی در بخش کشاورزی فعال است، گفت: در این میان ۲۱۶ تعاونی در بخش خدمات و ۱۵۷ تعاونی هم در بخش صنعت فعال است و مابقی در بقیه بخش ها فعال هستند.

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان زنجان یادآور شد: یکی از راهکارهای مهم برای توسعه صادرات و بازاریابی برای فروش محصولات بخش تعاون، تشکیل تیم تخصصی است.

اخبار زنجان

منبع:بازار


نظرات شما:
1399/02/18 05:11:49---بهروزی
شرایط دریافت وام چیه؟
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org