زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/2/16 - مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان:

ضرورت اجرای فازهای باقیمانده طرح ارتقاء هتلینگ بیمارستانهای تامین اجتماعی زنجان

دکتر علی محمدی مدیر درمان استان زنجان با بیان اینکه هم اکنون پرداخت مستمری  و هزینه درمان بیماران کرونایی از اولویت اول سازمان تامین اجتماعی است، ابراز کرد: در حال حاضر سازمان تامین اجتماعی بیشترین اعتبارات خود را در راستای پرداخت مستمری و درمان بیماران کرونایی هزینه میکند که امیدواریم با فروکش کردن این بیماری، دستور ابلاغ تامین اعتبارات صادر شود.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
علی محمدی در گفتگو با خبرنگار تامین با بیان اینکه طرح هتلینگ در 3 بخش از بیمارستان امام حسین زنجان و2بخش از بیمارستان امید ابهر در سال 96 به مرحله بهره برداری رسیده است، اظهار کرد: سال گذشته اجرای طرح ارتقاء هتلینگ در سه بخش دیگر امام حسین(ع) ابلاغ شده که به محض تامین اعتبارات لازم ، اجرای آن آغاز میشود.
وی با بیان اینکه استفاده از کلیه خدمات رفاهی تعریف شده درقالب طرح ارتقاء هتلینگ برای بیماران رایگان است،  تصریح کرد: با اجرای طرح هتلینگ، ساختار ظاهری بیمارستان امام حسین(ع) تغییر یافته به طوریکه با اجرای این طرح ورودی بیمارستان بهسازی و تختهای بیمارستانی تعویض شده و سیستمهای برودتی گرمایشی و سرمایشی نیز در راستای تامین آسایش بیماران بهسازی گردیده است .
مدیر درمان سازمان تامین اجتماعی استان زنجان افزود: با اجرای طرح هتلینگ در بیمارستان امام حسین، لابی اصلی این بیمارستان نوسازی، و صندلیهای همراهان بیماران که قبلا فلزی بود به صورت مبلمان گردید و تابلوهای موجود نیز به الکترونیکی تبدیل شد.
وی معتقد است: با اجرای کامل این طرح در بیمارستان امام حسین، امکانات بخشها ، در حد هتلهای 4 ستاره بوده که در اختیار بیماران قرار میگیرد.
به گفته این مسئول سال 96 بخش زنان و زایمان، اطفال ولابی  در اجرای این طرح قرار گرفتند و در صورت ابلاغ تامین اعتبارات ، هتلینگ بخشهای جراحی زنان، سی سی یو و پست سی سی یو این بیمارستان نیز عملیاتی میشود.
دکتر محمدی در خصوص اعتبارات این بخش به ایراد سخن پرداخت و افزود  با تامین اعتبارات طراحیها در سه بخش مذکور به سرعت آغاز و در نیمه دوم سالجاری نیز اقدامات اجرای این طرح در دستور کار قرار میگیرد و ابراز امیدواری نمود در صورت تصویب در سازمان مرکزی طرح توسعه بیمارستان امام حسین(ع) به منظور ارتقاء استانداردهای فضای فیزیکی و همچنین طرح توسعه بیمارستان امید ابهر در سالجاری اجرایی گردد .
شایان ذکر است دربیمارستان امید ابهر نیز بخش اورژانس مطابق استانداردهای روز دنیا توسعه واستاندارد سازی شده است.

اخبار زنجان
نظرات شما:
1399/02/16 15:22:19---
ممنون از مسئول گرامی...ولی پرسنل بیمارستان خیلی کمه...لطفا تعداد پرستاران را بیشتر کنید
اخبار اداره کل تامین اجتماعی استان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org