زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/2/14 -

کارگروه جهش تولید زنجان به عنوان اولین استان در کشور تشکیل شد

 با عنایت به نامگذاری سال ۹۹ از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به عنوان جهش تولید، کارگروه مربوطه در روز سوم فروردین به دستور استاندار زنجان به عنوان اولین استان در کشور، تشکیل و دبیرخانه این کارگروه نیز به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان سپرده شد.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در این خصوص افزود: ۲۰ محور اولویت‌دار در حوزه اقتصاد استان برای کارگروه جهش تولید این استان مشخص شد و دبیرخانه، فعالیت‌های کارگروه را آغاز کرد.
رامین میرزایی اظهار داشت: بلافاصله مکاتبات و جلسات متعددی در تعطیلات نوروزی و بعد از آن با دستگاه‌های اجرایی و معاونان استاندار برگزار شد.

وی خاطرنشان کرد: در پی این جلسات، چهار گزارش شامل نقشه راه استان با اولویت جهش تولید، نقشه راه نظام اداری استان در سال ۹۹، بررسی موانع و مشکلات جهش تولید در سطح ملی و استانی و بررسی و اتخاذ تصمیمات فراگیر مهم استانی برای دوران پسا کرونا تهیه شد.

میرزایی با بیان اینکه در محورهای اقتصادی ۶ محور به عنوان اولویت‌های مهم در نظر گرفته شدند، گفت: انتخاب پروژه‌ها طبق اسناد بالادستی توسعه استان به‌خصوص سند آمایش سرزمینی استان، ایجاد ظرفیت اشتغال پایدار و تولید بیشتر و جلوگیری از اثرات و تبعات تحریم‌های ظالمانه و مسائل و مشکلات اقتصادی مربوط به ویروس کرونا، اولویت‌های اول تا سوم این کارگروه برای تدوین نقشه راه جهش تولید هستند.

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان، استفاده بیش از پیش از سرمایه‌های بخش خصوصی در استان با توجه به محدودیت‌های اعتبارات دولتی را اولویت چهارم خواند و افزود: توجه به پروژه‌های با پیشرفت فیزیکی بالا برای تکمیل سریع‌تر و کمک به تولید و ایجاد اشتغال و توجه به کارآفرینی‌های دانش‌بنیان، استارتاپ‌ها و تکنیک‌های دانش‌بنیان نیز اولویت‌های پنجم و ششم این نقشه راه هستند.

میرزایی اظهار داشت: از بین برنامه‌ها و پروژه‌هایی که تمام دستگاه‌های اجرایی به دبیرخانه ارسال کرده بودند در نهایت ۶۵ پروژه از ۱۵ دستگاه در دبیرخانه، پذیرش و به ستاد راهبری و برنامه‌ریزی جهش تولید در سازمان برنامه و بودجه کشور ارسال شد.

وی خاطرنشان کرد: هر اندازه از این پروژه‌ها تایید و به استان بازگشت داده شود، قابلیت اجرایی در قالب نقشه راه جهش تولید استان زنجان را دارند.

ایرنا
نظرات شما:
اخبار استانداری زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org