زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان
logo

اخبار استان زنجان


1/2
ویترین خدمات الکترونیک ادارات زنجان
ویترین خدمات الکترونیک ادارات زنجان
2/2
تریبون آزاد زنجان
تریبون آزاد زنجان

1398/11/28 -

کسانی که از اداره شهر عاجزند ، برای استان تعیین تکلیف می کنند!

رفعت بیات نامزد انتخاباتی دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب  گفت: با ورود من به صحنه انتخابات بازی های سیاسیون به هم ریخت و کسانی که می خواستند با مهندسی انتخابات برای مردم زنجان تعیین تکلیف کنند دانستند که دستیابی به این هدف،  آسان نخواهد بود. 
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +

نماینده دوره هفتم مجلس شورای اسلامی افزود: تعجب می‌کنم از  کسانی که از اداره یک شهر عاجزند ولی برای یک  استان تعیین تکلیف می کنند! 

وی با اشاره به اهداف و آرمان‌های امام راحل از انقلاب اسلامی گفت: حضرت امام بر نظر و رای مردم اهمیت زیادی قائل بودند و حتی در دیدار با نمایندگان دوره اول مجلس خبرگان، تاکید داشتند که شما متولی مردم نیستید و نباید بدون نظر و رای مردم عمل کنید حتی اگر به نظرتان آنها دچار اشتباه شوند حق ندارید نظر خود را اعمال کنید. حال چگونه  است که عده ای خود را پدرخوانده مردم می دانند و برای آنها تعیین تکلیف می کنند‌. رفعت بیات تصریح کرد : جناح بازی های سیاسی، مخالف آرمانها امام و منویات مقام معظم رهبری است خود حضرت آقا هم این تقسیم‌بندی‌های سیاسی را قبول ندارند. از ابتدای انقلاب تاکنون معیار واقعی در  تقسیم بندی های سیاسی، اهداف انقلاب و آرمانهای امام و رهبری است که همه‌ی مردم به آن باورمند بوده و برای نگهداری آن هزاران شهید داده اند، حال چگونه است که برخی برای خود مرز های جدیدی ساخته اند و کار را به جایی می‌رسانند که گاهی تفکر نادرست خود را  معیار حق و باطل می دانند!

رفعت بیات با بی اعتبار دانستن مرز بندی های ساختگی و تقسیم مردم به اصولگرا و اصلاح طلب گفت: انقلاب اسلامی در درون خود هم اصلاح طلب است و هم به خاطر باور به اصول اسلام اصول‌گرا، مگر می شود این دو را از هم تفکیک کرد؟
رفعت بیات با اشاره به دیدگاه و آرمان های حضرت امام خمینی در ارج گذاری و اهمیت دادن به جایگاه و رای  مردم در تصمیم‌گیری‌های کشور گفت: امروز دو گروه مخالف اندیشه های امام رفتار می کنند: اولی گمان میکند متولی مردم است و این حق را به خود می‌دهد تا برای آنها تعیین تکلیف نماید و دوم برخی مدیران اشرافی که  نگاه از بالا به مردم دارند  و خود را تافته‌ی جدا بافته از مردم می دانند که لازم است دست هر دو  تفکر از زندگی مردم قطع شود. رفعت بیات افزود: مدیران  اشرافی که همه چیز خود را از صدقه سری ملت دارند، زندگی را برای مردم تنگ نمودند و ثروت را درون حلقه خود محدود کردند که ادامه این روند فاسد قابل تحمل نیست.

وی ادامه‌داد: زندگی مردم به سختی اداره می شود و معیشت آنها دچار مشکلات زیادی است، آیا این وضعیت برازنده مردم ماست؟ شاید بگویند که تحریم ها کشور را فلج کرده که البته یک ادعاست، ولی آیا برخی فساد ها و باند بازی ها و ایجاد مافیا در همه زمینه های اقتصادی هم ریشه در  تحریم دارد؟ آیا بی کفایتی برخی مسوولان و بی توجهی آنها به نیازهای اساسی مردم در اثر تحریم است؟ 
رفعت بیات خاطر نشان کرد: اگر مجلس دهم  به وظیفه نظارتی خود به درستی عمل می کرد و به عنوان امین مردم و تعهدی که در برابر رای مردم داشت اجازه نمی داد برخی دولت مردان برای کشور تصمیمات غیر کارشناسی و یک شبه بگیرند، شاهد  وضعیت کنونی نبودیم! نماینده دوره هفتم مجلس شورای اسلامی در  پایان تاکید کرد: مجلس بعدی و نمایندگان آن. باید از میان افراد با تجربه، پاکدست و بدون وابستگی‌های سیاسی و جناحی انتخاب شوند تا بتواند بدون ترس و واهمه و ملاحظه‌های باندی و جناحی، از منافع مردم دفاع نماید.


نظرات شما:

پیام شما:

  با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org