زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/2/13 -

تعامل اوقاف زنجان با شبکه اشراق

مدیرکل اوقاف و امور خیریه زنجان گفت:تعامل با سازمان صدا و سیمای مرکز زنجان در راستای حل مشکلات مردم است.

+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
حجت‌الاسلام کرمی مدیرکل اوقاف و امور خیریه زنجان بر اهمیت و ظرفیت رسانه ملی در خصوص تبلیغ و ترویج امور مذهبی و فرهنگی تاکید کرد.

حجت‌الاسلام کرمی تصریح کرد: ظرفیت‌های موجود در حوزه اوقاف باید در خدمت آموزش و تبلیغ مبانی دینی باشد و بهترین مسیر برای تحقق این هدف بهره مندی از رسانه گسترده و پرمخاطبی مانند صدا و سیماست.

او ادامه داد:با توجه به دغدغه‌های مشترک و به صورت کاملاً اشتراکی در جهت تاکید بر اهمییت موضوع وقف و تاثیر آن در حل مشکلات جامعه برنامه‌های مدون تهیه و آن را در قالب یک کار مشترک به اجرا خواهیم رساند.

حجت الاسلام کرمی به برنامه‌های که در حال حاضر به صورت مشترک تهیه و از شبکه استانی در حال پخش است اشاره کرد و گفت:برنامه قرار شب که با همکاری تبلیغات اسلامی استان تهیه  و هر شب ساعت ۲۳ از این شبکه به روی آنتن می‌رود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه زنجان  ادامه داد: مسابقه افطارلیق و اوبا شدانیلق از دیگر برنامه‌های هستند که  در ماه رمضان هر روز قبل از افطار و سحرگاهان از صدا وسیمای مرکز زنجان به صورت زنده پخش می‌شود.

کرمی گفت:بخشی از فعالیت‌های مشترک با سازمان صدا وسیما‌ی مرکز زنجان  معرفی موقوفات استان باحضور معاونین  این اداره در روز عید فطر خواهد بود.

او پخش ۱۰ برنامه از رادیو و تولید خبر‌های مربوط از عملکرد اداره اوقاف شهرستان هاو  مسابقه صحفیه سجادیه و پخش مناجات خوانی از حسینیه اعظم زنجان را از دیگر فعالیت‌های مشترک مابین این دوسازمان برشمرد.

نظرات شما:
اخبار اداره کل اوقاف و امور خیریه زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org