زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/3
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/3
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم
3/3
پذیرش دانشجو بدون کنکور در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان
پذیرش دانشجو بدون کنکور در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان

1399/2/10 -

ساعت کار مرکز شماره‌گذاری خودرو زنجان افزایش یافت

رئیس پلیس راهور استان زنجان از افزایش ساعت کاری مرکز تعویض پلاک استان از ساعت ۷ صبح تا ۱۷ بعدازظهر خبر داد.

+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
سرهنگ  علی اصغر شیرمحمدی رئیس پلیس راهور استان زنجان با اعلام این خبر گفت: این افزایش ساعت کاری با هدف رعایت حال هرچه بیشتر مراجعان، ارایه خدمات مضاعف و جلوگیری از ازدحام و شلوغی مقابل مرکز تعویض پلاک و شماره‌گذاری خودرو در شهر زنجان، انجام گرفت.

سرهنگ شیر محمدی با بیان اینکه طرح پلاک زوج و فرد و نوبت دهی در جلوگیری از ازدحام در مقابل مراکز تعویض پلاک و شماره گذاری خودرو، بسیار اثربخش بوده است، تصریح کرد: روز‌های پنجشنبه، ساعات کار مراکز تعویض پلاک و شماره گذاری خودرو‌ها در استان زنجان از ساعت ۷ صبح تا ساعت ۱۴ بعدازظهر خواهد بود.

او از متقاضیان خواست کار خود را به ساعات پایانی موکول نکنند و بهتر است مراجعات در ساعت‌های اولیه صورت گیرد، افزود: مراکز تعویض پلاک و شماره گذاری خودرو‌ها در این استان از روز شنبه /ششم اردیبهشت ماه/ بازگشایی شده است و تا پایان روز یکشنبه به ۳۰۰ نفر متقاضی، خدمات ارایه شده است.

سرهنگ شیرمحمدی-، تعداد غرفه‌های مرکز تعویض پلاک و شماره گذاری در شهر زنجان را پنج باب اعلام کرد و اظهار داشت: ساعات کاری این مراکز در سطح استان در طی سه روز اخیر از ۷ صبح تا ۱۴ بعدازظهر بود.

او تاکید کرد: مالکان خودرو‌هایی که رقم آخر سمت راست پلاک آنان زوج است روز‌های شنبه، دوشنبه و چهارشنبه و پلاک فرد نیز یکشنبه، سه‌شنبه و پنجشنبه هر هفته، می‌توانند برای دریافت خدمات به این مراکز مراجعه کنند.

رئیس پلیس راهور استان زنجان با تاکید براینکه به منظور رعایت نکات بهداشتی و فاصله‌گذاری هوشمند اجتماعی خدمات تعویض پلاک به صورت زوج و فرد و به صورت نوبت دهی انجام می‌شود، از مردم خواست به خاطر محدود بودن فضای ارایه خدمات و همچنین پیشگیری از ویروس کرونا و حفظ سلامت خود از تجمع در مراکز به جد اجتناب کنند تا به لحاظ بهداشتی، مشکل پیش نیاید.

او افزود: خریداران و فروشندگان خودرو‌ها هنگام مراجعه به مراکز تعویض پلاک و شماره گذاری، برای حفظ سلامت خود و جلوگیری از ابتلا به بیماری کرونا، ملزومات بهداشتی همچون ماسک و دستکش یکبار مصرف و لوازم اداری مورد نیاز از جمله خودکار به همراه داشته باشند.

رئیس پلیس راهور استان زنجان گفت: مراجعان به مراکز تعویض پلاک و شماره گذاری، در استفاده از دستگاه‌های خودپرداز، بهتر است نکات بهداشتی را با دقت و حساسیت بیشتری رعایت کنند.

سرهنگ شیرمحمدی با بیان اینکه شهرستان‌های ماهنشان، سلطانیه و ایجرود، فاقد مرکز تعویض پلاک و شماره گذاری خودرو هستند که به همین منظور باید به شهر زنجان مراجعه کنند.

او یادآور شد: با توجه به شیوع بیماری کرونا و با هدف صیانت از سلامتی مراجعان و کارکنان، مراکز شماره‌گذاری و تعویض پلاک این استان از ۲۳ اسفند ماه به حالت تعطیل درآمده بود.

نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org