زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/2/9 -

نتایج ثبت نام طرح ملی اقدام مسکن اواخر اردیبهشت اعلام خواهد شد

مسعود بیات منش به ثبت نام در طرح ملی مسکن در استان زنجان اشاره کرد و گفت: در سه مرحله این طرح در استان انجام شد و در مجموع بیش از ۲۵ هزارو ۴۷۰ نفر در این طرح ثبت نام کردند.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
وی اظهار کرد: در مرحله اول طرح ملی اقدام مسکن تعداد ۹ هزار نفر در استان زنجان ثبت نام کردند و سهمیه استان در این مرحله تنها ۴ هزار واحد بودکه سه هزار و۷۰۰ نفر واجد شرایط شدند وبقیه ریزش کردند.

مدیرکل راه وشهرسازی استان زنجان گفت: در دور دوم ثبت‌نام دراسفند ۹۸ هم حدود ۱۵ هزار نفر ثبت نام کردند و در مرحله سوم هم تنها در دو شهر آببر و قیدارهم بیش از ۴۷۰ نفر در این طرح ثبت نام کردند.

بیات منش تاکید کرد: نتایج ثبت نام طرح ملی اقدام مسکن اواخرهفته اردیبهشت ماه اعلام خواهد شد و در شهر زنجان زمینی برای ساخت ۶۰۰۰ واحد مسکونی تعیین شده است.

وی همچنین ظرفیت زمین‌های متعلق به بنیاد مستضعفان برای تولید مسکن در قالب طرح اقدام ملی را دو هزار و ۵۰۰ واحد اعلام کرد و افزود: احداث ۲۰۰۰ واحد در این زمین‌ها پیش‎بینی شده است.

مدیر کل راه و شهرسازی استان زنجان، با بیان اینکه فراخوان برای دعوت از پیمانکاران و انبوه‌سازان برای ساخت واحدهای طرح اقدام ملی تولید مسکن انجام شده است، افزود: ۶۰ سازنده وپیمانکار پس از فراخوان مراجعه و پرونده‌ها به شکل الکترونیکی ارسال و بررسی شده و از بین اینها ۱۸ شرکت برای ساخت مسکن انتخاب شده است.

نظرات شما:
اخبار اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org