زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/2/8 -

برگزاری جشنواره غذای اکو- جاده ابریشم به تعویق افتاد

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان گفت: ششمین جشنواره غذای اکو- جاده ابریشم امسال به دلیل شیوع بیماری کرونا در زمان دیگری برگزار می‌شود.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +

امیر ارجمند اظهار داشت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده قرار بود خرداد ماه امسال جشنواره غذای اکو – جاده ابریشم در زنجان برگزار شود که به دلیل شیوع بیماری کرونا، برگزاری این جشنواره به تعویق افتاد.

وی با بیان اینکه تقویم جدید جشنواره‌های استان به وزارتخانه اعلام و زمان دیگری برای برگزاری برنامه‌ها مشخص می‌شود، افزود: با اعلام وضعیت سفید از سوی ستاد مبارزه با بیماری کرونا تقویم جدید به وزارتخانه ارسال می‌شود.

این مسئول بیان داشت: جشنواره غذای اکو- جاده ابریشم  جزو جشنواره‌های بین‌المللی است که از بهمن ماه سال گذشته در تقویم رویدادهای فرهنگی استان پیش‌بینی شده بود.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان ادامه داد: برای برگزاری این جشنواره نیازمند رایزنی و مکاتبه با با سفارتخانه‌ها و مراکز بین‌المللی هستیم که متاسفانه شیوع کرونا موجب شد تا در زمان مقرر برگزار نشود.

ارجمند با بیان اینکه زمان برگزاری 12 جشنواره فرهنگی استان زنجان در تقویم جدید مشخص می‌شود، افزود: برگزاری جشنواره ملی آش ایرانی نیز برای مرداد ماه برنامه‌ریزی شده است که با سفید شدن وضعیت برگزار می‌شود.

وی گفت: در حال حاضر رویکرد برنامه‌های اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان برگزاری برنامه‌ها در فضای مجازی است.

این مسئول بیان داشت: اولین جشنواره پخت شیرینی خانگی در فضای مجازی از اولین روز ماه رمضان آغاز به کار کرده است و تا 28 ماه رمضان ادامه دارد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان افزود: این جشنواره به منظور معرفی شیرینی‌های سنتی و خانگی استان زنجان برگزار شده است که برندگان آن همزمان با عید سعید فطر معرفی می‌شوند.

نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org