زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/2/8 -

تولید یک میلیون و 500 هزار ماسک در مراکز فنی و حرفه‌ای زنجان

مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان گفت: با همکاری خیرین و پویش مردمی و جمعیت هلال احمر استان و جلب مشارکت شرکای اجتماعی، ذی‌نفعان آموزش‌های مهارتی و گروه‌های جهادی، یک میلیون و ۴۸۰ هزار ماسک تولید و تحویل معاونت غذا و دارو استان شده است.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +

محمدرضا انصاری با اشاره به اینکه از ۱۵ اسفند‌ماه سال 1398 کارگاه‌های تولید ماسک در استان، راه‌اندازی شده است، اظهار کرد: با همکاری خیرین و پویش مردمی و جمعیت هلال احمر استان و جلب مشارکت شرکای اجتماعی، ذی‌نفعان آموزش‌های مهارتی و گروه‌های جهادی، یک میلیون و ۴۸۰ هزار ماسک تولید و تحویل معاونت غذا و دارو استان شده است.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان با بیان اینکه در کارگاه‌های فنی و حرفه‌ای 231 که از اعضای پویش مردمی، مربیان و همکاران فنی و حرفه‌ای استان و داوطلبان جمعیت هلال احمر استان همکاری داشته‌اند، عنوان کرد: از این 210 نفر در مراکز دولتی و 21 نفر در مراکز غیر دولتی حضور دارند.

وی با اشاره به اینکه ۱۶ کارگاه در زمینه تولید ماسک فعالیت می‌کنند و فرآیند تولید ماسک در این کارگاه‌ها، با مشارکت بخش‌های مختلف جامعه که عمدتا نیروهای جهادی هستند، انجام می‌شود، بیان کرد: هشت مرکز دولتی و هشت مرکز غیر دولتی در این ایام در زمینه تولید ماسک فعالیت داشتند.

انصاری با اشاره به اینکه 602 دست ملزومات بیمارستانی تولید شده است، ادامه داد: 7 هزار و 700 دست لباس بیمارستانی نیز در این ایام تولید شده است.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان با بیان اینکه یک میلیون و 393 هزار و 200 عدد ماسک اسپان باند در مراکز دولتی فنی و حرفه‌ای تولید شده است، ادامه داد: 13 هزار و 200 عدد ماسک در مراکز غیر دولتی توزیع شده است.

وی گفت: یکی از مهم‌ترین دستاوردهای دوخت ماسک، تقویت روحیه جهادی مردم، شناسایی فرصت‌های موجود در شیوه امداد‌رسانی و تهیه‌ اقلام ضروری مورد نیاز و ایجاد حس همکاری در این شرایط اقتصادی است.

انصاری افزود: همکاران و نیروهای جهادی، از روز نخست شیوع ویروس کرونا در استان، همه روزه حتی ایام عید و روز‌های تعطیل در کارگاه‌ها مشغول دوخت ماسک بودند و ثابت کردند که مهارت در کنار اخلاق حرفه‌ای آموزش دیده‌اند.


فارس

نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org