زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/2/7 - مدیرکل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان:

کمک به اقشار آسیب‌پذیر اولویت امروز جامعه کار است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان گفت: کمک به اقشار آسیب‌پذیر اولویت امروز جامعه کار است.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
محمدرضا یوسفی در اولین جلسه هماهنگی برنامه‌های هفته کارگر و برنامه‌ریزی رزمایش بزرگ همدلی و کمک مومنانه به نیازمندان استان، افزود: همه واحدهای استان زنجان در طرح کمک مؤمنانه به نیازمندان همراهی می‌کنند.

وی بر همراهی همه شرکت‌ها، کارگاه‌های بزرگ و کارخانجات در رزمایش بزرگ همدلی و کمک مؤمنانه به نیازمندان استان تاکید کرد و ادامه داد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و برگزار نشدن تجمعات و همایش‌ها با حضور کارگران به لحاظ حفظ سلامتی این قشر ارزشمند، همه برنامه‌های ابلاغی از طرف وزارت تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی با استفاده از ظرفیت شرکای اجتماعی و سازمان‌های مردم‌نهاد و بسیج کارگری در بستر فضای مجازی برگزار می‌شود.

این مسئول تصریح کرد: این جلسه در راستای منویات مقام معظم رهبری در نیمه شعبان مبنی بر لزوم همدلی و کمک‌های مؤمنانه به اقشار آسیب‌پذیر تشکیل شده است تا مانند همیشه در جهت تحقق تاکیدات مقام معظم رهبری گامهای مؤثری برداشته شود.

یوسفی اظهار کرد: با توجه به اینکه شیوع ویروس کرونا در کشور موجب تعطیلی برخی مشاغل و بیکاری کارگران شده است، لزوم کمک به اقشار آسیب‌پذیر در جریان شیوع این ویروس بیش از پیش احساس می‌شود، به همین منظور اداره‌کل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی با کمک شرکای اجتماعی در راستای رسالت‌های ذاتی خود اقدام به جمع‌آوری بسته‌های حاوی اقلام ضروری معیشتی برای نیازمندان کرده است.

وی تصریح کرد: با وفاق و همدلی که در بین جامعه کارگری و کارفرمایی و شرکای اجتماعی و نیز دستگاه‌های عضو شورای هماهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی در استان وجود دارد، یقیناً این رزمایش با موفقیت به انجام خواهد رسید.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان عنوان کرد: ما پیشتازانه در این امر حرکت می‌کنیم و از شرکای اجتماعی خود که بازوهای توانمند اداره‌کل هستند، درخواست می‌کنیم پیش‌قدم شده و در این راه خیر ما را همراهی کنند.

در این جلسه، معاون اجرایی سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان، از برگزاری رزمایش کمک مومنانه سپاه و بسیج استان در سه مرحله خبر داد.

سیدشمس‌الدین موسوی اظهار کرد: سازمان بسیج مستضعفان کشور، رزمایش کمک مومنانه را برای دوران شیوع کرونا طراحی کرده که بسیج در استان‌های مختلف این رزمایش را برگزار می‌کند.

معاون سپاه انصارالمهدی (عج) تصریح کرد: به این ترتیب حتی یک بسته معیشتی خارج از قرارگاه مواسات توزیع نمی‌شود و رزمایش کمک مومنانه هم کاملا با هماهنگی این قرارگاه طرح‌ریزی می‌شود.

وی با بیان اینکه در حال حاضر سه مرحله برای رزمایش کمک مومنانه طرح‌ریزی شده است، گفت: با همکاری و همراهی صاحبان واحدهای تولیدی و خیرین استان در آستانه ماه مبارک رمضان اولین مرحله ۳۰ هزار بسته‌ای بین اقشار آسیب‌دیده از ویروس کرونا به‌ویژه کارگران خسارت‌دیده و بیکار توزیع می‌شود.

موسوی، مرحله دوم این رزمایش را نیمه ماه مبارک رمضان و مصادف با سالروز ولادت با سعادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) دانست و خاطرنشان کرد: مرحله سوم این رزمایش نیز پیش از عید سعید فطر برگزار می‌شود.


نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org