زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/2/7 -

نان به نرخ خیرات/ توزیع هزار بسته غذایی بین نیازمندان زنجانی

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان، یک هزار بسته غذایی بین نیازمندان توزیع خواهد شد.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
حجت‌الاسلام مختار کرمی  ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان اظهار کرد: امسال نیز مطابق سنوات گذشته برنامه‌های مختلفی همزمان با این ماه مبارک اجرایی خواهد شد، اما برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا این برنامه‌ها به صورت مجازی اجرا می‌شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان تصریح کرد: به لحاظ جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و ضرورت پیش‌بینی فعالیت‌های جایگزین، فعالیت‌هایی به عنوان ویژه برنامه‌های ماه مبارک رمضان با هدف تقویت فضای معنوی انس با قرآن کریم و دعا و مناجات در جامعه برگزار خواهد شد.

وی از اجرای برنامه‌هایی همچون نظافت و ضدعفونی ضریح، شبستان و... در بقاع متبرکه به صورت روزانه، پخش دائمی تلاوت قرآن، اذان، ادعیه، مناجات سحرگاهی و سخنرانی‌های مناسبتی خبر داد و افزود: اجرای ترتیل‌خوانی و جزءخوانی در بقاع متبرکه و پخش در فضای مجازی و برنامه تفسیر قرآن کریم از دیگر برنامه‌های این ایام است.

کرمی با اشاره به اینکه در ماه مبارک رمضان همه برنامه‌های بقاع متبرکه به صورت سخنرانی فضای مجازی خواهد بود، اضافه کرد: همچنین از طریق مراکز افق نیز توزیع بسته‌های غذایی بین نیازمندان انجام خواهد شد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان با بیان اینکه توزیع بسته‌های غذایی بین نیازمندان در سه دهه اول، دوم و سوم رمضان انجام خواهد شد، افزود: تاکنون برنامه‌ریزی اوقاف برای توزیع یک هزار بسته غذایی انجام شده است.

وی با بیان اینکه طرح دیگری از سوی اوقاف اجرایی خواهد شد، اضافه کرد: در این راستا با همکاری نانوایان محل، هزینه یک ماه نان نیازمندان از سوی اوقاف تامین خواهد شد.

کرمی با اشاره به اینکه در این ایام از ظرفیت مساجد دارای موقوفه برای کمک به نیازمندان نیز استفاده خواهد شد، تصریح کرد: در تلاش هستیم از ظرفیت ۶ مرکز افق در این راستا استفاده و به نیازمندان کمک کنیم.


نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org