زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/3
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/3
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم
3/3
پذیرش دانشجو بدون کنکور در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان
پذیرش دانشجو بدون کنکور در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان

1399/2/7 -

علوم پزشکی زنجان در بین دانشگاه‌های تاثیرگذار جهان قرار گرفت

مدیر امور بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان زنجان گفت: طی مکاتبات انجام گرفته با سازمان رتبه‌بندی‌های بین‌المللی دانشگاهی تایمز، دانشگاه علوم پزشکی این استان در اولین سال حضور در این رتبه‌بندی، در بازه ۴۰۰ تا ۶۰۰ دانشگاه‌های تاثیرگذار در دنیا قرار گرفت.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
گیتی کریم‌خانلویی افزود: این موفقیت خوب دانشگاه علوم پزشکی طی بازه زمانی حدود ۲ ساله و با اقدامات انجام گرفته در بخش‌های مختلف آموزشی و پژوهشی و بخش بهداشت و درمانی حاصل شده است.

وی اضافه کرد: به طور معمول رتبه‌بندی‌ های بین‌المللی دانشگاهی تایمز بر معیارهای آموزشی و پژوهشی انجام می‌گیرد که دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان نیز توانسته مبتنی بر این مسائل حرکت کند.

این مسؤول ادامه اداد: هر چند رتبه کنونی کسب شده موفقیت خوبی محسوب می‌شود، اما برای ارتقای این رتبه نیز می‌توان به شاخص‌های دیگری از قبیل اعزام اساتید این دانشگاه به خارج از کشور یا دعوت از اساتید خارجی، جذب دانشجویان خارجی نیز اشاره کرد که این موضوع مورد توجه قرار گرفته است.

وی اظهار داشت: تعداد زیادی از دانشگاه‌های کشور نسبت به پذیرش دانشجوی خارجی اقدام کرده‌اند که این واحد دانشگاهی نیز با توجه به ابلاغ وزارتخانه، ظرفیت‌های بالا و موقعیت مناسب می تواند در این مسیر به برنامه های ترسیم شده خود دست یابد.

کریم‌خانلویی افزود: جذب دانشجوی خارجی به تصمیمات شورای آموزشی دانشگاه علوم پزشکی استان بستگی دارد و تحقق این مهم برای این استان از ابعاد مختلف تاثیر بسزایی دارد.

وی خاطرنشان کرد: در بین دانشگاه‌های ایرانی نیز دانشگاه علوم پزشکی زنجان بعد از دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران، الزهرا، سیستان و بلوچستان، صنعتی امیرکبیر، صنعتی نوشیروانی بابل، علوم پزشکی اصفهان، محقق اردبیلی، علوم پزشکی شهید بهشتی، تبریز و تربیت مدرس در رتبه ۱۱ دانشگاه‌ها  قرار گرفت.


ایرنا

نظرات شما:
اخبار دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org