زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/2/6 -

هیچ پارکی در شهر زنجان بازگشایی نشده است

شهردار زنجان با اشاره به حضور مردم در پارک ها گفت: پارک ها هنوز بازگشایی نشده است اما چون پارک ها دیوار ندارند مردم در پارک ها حضور دارند
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
حبیب یگانه با اشاره به وضعیت بازگشایی پارک ها و تفرجگاه های شهر زنجان، اظهار کرد: در شهر زنجان هیچ پارکی بازگشایی نشده است.

وی با بیان اینکه هنوز از ستاد ملی مبارزه با کرونا ویروس هیچ پروتکلی برای بازگشایی پارک ها ابلاغ نشده است ابراز کرد: منتظر هستیم تا طبق نظر ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا در خصوص بازگشایی پارک ها اقدام کنیم.

شهردار زنجان با اشاره به ورود مردم به پارک هایی که دیوار ندارد تصریح کرد: مردم همان طوری که در جاهای دیگر حضور دارند به پارک ها هم ورود داشته اند و آنچه رسما به ما ابلاغ شده است بسته بودن پارک ها است.

وی با بیان اینکه ضد عفونی فضا های عمومی شهر و مبلمان شهری به عهده شهرداری است عنوان کرد: طبق تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا ویروس بخشی از ضد عفونی شهر به عهده سازمان بسیج قرارداده شده است.

یگانه با بیان اینکه اکنون ضد عفونی ایستگاه های اتوبوس، پمپ بنزین، محل جمع آوری زباله و.. توسط شهرداری ها انجام می شود افزود: پروتکل های ضد عفونی شهر تغییر کرده است تا عوارض مواد شیمیایی بر طبیعت کم شود و دقت در ضد عفونی افزایش یابد.

نظرات شما:
اخبار شهرداری زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org