زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/2/6 -

طرح «ضیافت 99» در زنجان آغاز شد

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان از آغاز اجرای طرح نظارتی ضیافت 99 خبر داد و گفت: این طرح تا پایان ماه رمضان اجرایی خواهد شد.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
مرتضی ممیزی اظهار کرد: همزمان با اجرای طرح کرونا در آستانه ماه مبارک رمضان، طرح نظارتی بر بازار با همکاری سایر دستگاه‌ها با هدف پیشگیری از وقوع تخلفات در استان آغاز شده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان با بیان اینکه گشت‌های مشترک تعزیرات حکومتی در راستای نظارت بر توزیع و عرضه اقلام ضروری مردم در ماه مبارک رمضان نظارت می‌کنند و این نظارت‌ها تا پایان ماه مبارک ادامه خواهد داشت، اضافه کرد: این طرح نظارتی برای همکاری سایر دستگاه‌های ذیربط انجام خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه نظارت بر اصناف به منظور جلوگیری از گرانفروشی و سایر تخلفات معمول در بحث اصناف صورت می‌گیرد، افزود: بازرسان در دو نوبت صبح و عصر بر بازار نظارت کرده و شعبه ویژه رسیدگی در تعزیرات حکومتی نیز پرونده‌های رسیده در این بخش را در اسرع وقت بررسی می‌کند.

ممیزی با اشاره به اینکه در این ماه تقاضا برای خرید برخی اقلام از قبیل مواد لبنی، قند و شکر، خرما، مواد پروتئینی، برنج، روغن، زولبیا و بامیه بیشتر می‌شود، تصریح کرد: با توجه به سوءاستفاده برخی از فروشندگان طرح نظارتی ویژه در این زمینه اجرا می‌شود.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان همچنین از مردم خواست، تخلفات در این حوزه را به دستگاه‌های نظارتی گزارش کنند تا نسبت به برخورد با متخلفان اقدام شود.

نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org