زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/2/6 -

بازگشایی مراکز تعويض پلاک از امروز در زنجان

رئيس پليس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان زنجان با اشاره به آغاز فعالیت مراکز تعويض پلاک و شماره گذاري با رعايت پروتکل‌هاي بهداشتي از امروز گفت : خودروها بر اساس پلاک زوج و فرد شماره گذاری خواهند شد.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
علی اصغر شیر محمدی اظهار کرد: برابر دستورالعمل جديد وزارت بهداشت و ستاد ملي مبارزه با کرونا، مراکز تعويض پلاک و شماره گذاري با رعايت پروتکل‌هاي بهداشتي مي‌توانند فعاليت کنند.

وي افزود: بعد از دريافت اين دستورالعمل و جلسات هماهنگي با روساي شماره گذاري و شرکت‌هاي پيمانکار درباره مراکز تعويض پلاک برگزار شد و کارشناسان پليس راهور از مراکز تعويض پلاک بازديد و موارد ابلاغي از سوي وزارت بهداشت به صورت مستمر با وضع موجود در مراکز تعويض پلاک بررسي می شود.

رئيس پليس راهور استان زنجان گفت: اين پروتکل‌هاي بهداشتي ابلاغ شده شامل کنترل ورودي‌هاي مراکز تعويض پلاک از طريق تب سنج، ضدعفوني کردن اين مراکز، استفاده از تجهيزات پيشگيري از کرونا براي کارکنان و مراجعه کنندگان، رعايت فاصله در بين مراجعه کنندگان و ... است.

سرهنگ شیرمحمدی افزود: البته به منظور جلوگيري از شلوغي و ازدحام مراجعه کنندگان به مراکز تعويض پلاک پذيرش به صورت خودرو‌هاي زوج و فرد انجام خواهد شد.

وی تصریح کرد: بر این اساس خودروهایی که آخرین عدد سمت راست پلاک آنها زوج می باشد می توانند در روز های زوج و خودروهایی که آخرین عدد سمت راست آنها فرد می باشد، می توانند در روزهای فرد برای دریافت خدمات شماره گذاری به این مراکز مراجعه کنند.

نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org