زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/2/1 -

اجرای طرح «ضیافت همدلی» در زنجان

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان از اجرای طرح «ضیافت همدلی» در زنجان خبر داد و گفت: هدف از اجرای این طرح کمک به نیازمندان با بهره‌گیری از ظرفیت بقاع و مساجد است.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
حجت‌الاسلام مختار کرمی اظهار کرد: هر سال همزمان با ماه مبارک رمضان طرح ضیافت الهی اجرایی می‌شد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان با بیان اینکه طرح ضیافت الهی با استفاده از ظرفیت فضای معنوی ماه مبارک رمضان، تقویت باورها، اعتقادات و ایجاد فضای معنوی در جامعه بویژه برای نسل جوان اجرایی می‌شد، اضافه کرد: ماهیت اجرای این طرح ترویج و تبلیغ مفاهیم قرآنی و ایجاد فضای انس با قرآن در جامعه در جوار آستان مقدس خاندان اهل‌بیت عصمت و طهارت علیهم‌السلام، تبلیغ برای جذب مشارکت‌های مردمی برای سیل زدگان و اجرای دقیق نیات واقفین خیراندیش بود.

وی با اشاره به اینکه امسال نیز با توجه به شرایط پیش آمده طرح ضیافت همدلی در استان اجرایی خواهد شد، تصریح کرد: این طرح با توجه به وضعیت پیش آمده به لحاظ شیوع کرونا اجرایی می‌شود.

کرمی با بیان اینکه به فرموده مقام معظم رهبری همه افراد مکلف به مقابله با شیوع کرونا هستند، افزود: در همین راستا در سازمان اوقاف طرحی به عنوان ضیافت همدلی طراحی شده است که با استفاده از ظرفیت خیرین و نیکوکاران، مساجد و بقاع متبرکه اجرایی خواهد شد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان گفت: همچنین در این طرح از ظرفیت زینبیه اعظم، حسینیه اعظم و سایر مساجد شاخص استان استفاده و در راستای کمک به نیازمندان بهره گرفته خواهد شد.

نظرات شما:
اخبار اداره کل اوقاف و امور خیریه زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org