زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان
logo

اخبار استان زنجان


1/1
همدل می شویم برای مهربانی در مهر
همدل می شویم برای مهربانی در مهر

1399/1/27 - استاندار زنجان:

سند جهش تولید استان زنجان طی دو هفته آینده تنظیم و نهایی می‌شود

استاندار زنجان گفت: طی ۲ هفته آینده، سند جهش تولید استان زنجان تنظیم و نهایی می‌شود.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
فتح‌الله حقیقی ظهر چهارشنبه در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان زنجان با تاکید بر اینکه همه مدیران استان ملزم به عمل به سند جهش تولید استان هستند و هیچگونه قصوری از مدیران استانی در این زمینه پذیرفتنی نیست، گفت: طی دو هفته آینده، سند جهش تولید استان زنجان تنظیم و نهایی می‌شود و این سند در دستور کار سال جاری مدیران قرار خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه استان زنجان از ظرفیت‌های خوب و ارزشمندی در راستای تولید در بخش‌های مختلف صنعت، معدن، کشاورزی و سایر حوزه‌ها است، افزود: همه طرح‌های که در سند جهش تولید استان اعمال شده است، با پیشنهادات، تفاهم و اعلام نظر مدیران به تصویب می‌رسند و وقتی پیشنهادات با تفاهم و تعامل به تصویب می‌رسند باید اجرا شوند.

حقیقی با اشاره به برگزاری جلسات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان زنجان در واحدهای تولیدی، ادامه داد: بازدید از واحدهای تولیدی و برگزاری جلسات ستاد رفع موانع تولید در این واحدها باعث احصاء مشکلات واحدهای تولیدی استان شده است.

استاندار زنجان با تاکید بر اینکه مدیران استان ملزم به اجرای مصوبات ستاد رفع موانع تولید استان هستند و هیچ گونه بی توجهی به این امر قابل قبول نیست، گفت: برای رفع مشکلات و چالش‌های موجود در مسیر فعالیت واحدهای تولید تمام توان خود را بکار گرفته و از همه ابزارها در این زمینه استفاده خواهیم کرد.

حقیقی لزوم ارائه اطلاعات مستند، صحیح و دقیق توسط واحدهای تولیدی را به کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان زنجان را ضروری عنوان کرد و افزود: برخی از مصوبات بر اساس اطلاعات ارائه‌شده توسط صاحبان صنایع و واحدهای تولیدی، تصویب می‌شوند به همین جهت واحدهای تولیدی اطلاعات مستند، صحیح و دقیق را به کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان زنجان ارائه دهند تا اجرای مصوبات در آینده با مشکل، مواجه نشود.

استاندار زنجان با بیان اینکه وضعیت سفره های آب زیرزمینی استان زنجان، بحرانی و نامطلوب است، گفت: به طور کلی میزان چاه‌های غیرمجاز و مجاز در زنجان با هم برابری می‌کند که برای حل این مشکل چاه‌های غیرمجاز باید حتماً پر شود.

حقیقی افزود: همچنین ۴۵ درصد چاه‌های مجاز برداشت آب غیرمجاز دارند و برای به حد نرمال رسیدن این برداشت‌ها باید ۴۵ درصد از میزان برداشت‌ها کم شود.

استاندار زنجان روند موج در زمینه برداشت از آب‌های زیرزمینی در استان زنجان را نگران کننده عنوان کرد و با تاکید بر لزوم جلوگیری از تداوم وضعیت موجود، گفت: سطوح آب‌های زیرزمینی در زنجان وضعیت نامطلوبی دارد که تداوم این امر می‌تواند مشکلات زیادی را در آینده به دنبال داشته باشد و این مشکل نیز مشکلی نیست که طی یکی دو سال اخیر ایجاد شده باشد.

نظرات شما:

پیام شما:

  با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org