زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان
logo

اخبار استان زنجان


1/2
ویترین خدمات الکترونیک ادارات زنجان
ویترین خدمات الکترونیک ادارات زنجان
2/2
تریبون آزاد زنجان
تریبون آزاد زنجان

1399/1/27 -

فراخوان چاپ آثار بانوان نویسنده زنجانی منتشر شد

واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری زنجان، فراخوان چاپ مجموعه‌ای از آثار بانوان نویسنده زنجانی را در راستای کشف و حمایت از استعدادهای هنری بانوان جوان منتشر کرد.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
حوزه هنری استان زنجان در نظر دارد به منظور کشف و حمایت و شناساندن استعدادهای ادبی جوانان نسبت به جمع‌آوری و چاپ داستان های بانوان جوان استان اقدام کند.

داستان نویسان استان زنجان می‌توانند آثار خود را بر اساس شرایط ذیل تا تاریخ ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ به حوزه هنری استان زنجان ارسال کنند.

اثر یا آثار ارسالی نباید در جشنواره دیگری شرکت داده شده و یا چاپ شده باشد، آثار ارائه شده باید با اندازه قلم ۱۴ با فونت Bnazanin ارائه شود، این فراخوان رقابتی نیست و به افرادی که آثارشان در این مجموعه چاپ شود تعداد ۵ جلد از کتاب منتشر شده اهدا خواهد شد.

موضوعات و مضامین اولویت دار شامل: انقلاب اسلامی (با تأکید بر نگاه بومی، محلی و مردمی)، دفاع مقدس، پایداری و بیداری اسلامی، سبک زندگی ایرانی اسلامی، خانواده (با تأکید بر کودک و نوجوان و زنان)، فرهنگ و تمدن اسلامی، عدالت و پیشرفت و مضامین اخلاقی، انسانی و ارزشی و وقایع و رویدادهای تاریخی مرتبط با جغرافیا و فرهنگ بومی منطقه آثار رسیده توسط هیئت کارشناسی انتخاب و به چاپ خواهد رسید.

داستان‌نویسان می‌توانند آثار خود را اینترنتی از طریق پست الکترونیکی: artzanjan.pr@gmail.com ، سایت : www.artzanjan.ir اینستاگرام: artzanjzn_ir تلگرام: hozehonarizanjan@ شماره واتساپ: ۰۹۱۲۲۴۲۲۴۶۵ به دبیر خانه جشنواره ارسال کنند.

همچنین داستان نویسان می توانند آدرس میدان پانزده خرداد (چهارراه پایین) جنب دبیرستان دخترانه ولیعصر (عج) حوزه هنری استان زنجان ارسال کنند.

نظرات شما:

پیام شما:

  با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org