زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان
logo

اخبار استان زنجان


1/2
ویترین خدمات الکترونیک ادارات زنجان
ویترین خدمات الکترونیک ادارات زنجان
2/2
تریبون آزاد زنجان
تریبون آزاد زنجان

1399/1/26 -

اجرای طرح نظارت بر کالاهای عمومی در ماه مبارک رمضان

ناصر فغفوری گفت: طرح تامین، عرضه و نظارت بر کالای عمومی مردم در ایام ماه مبارک رمضان از سوی ستاد تنظیم بازار کشور، ابلاغ شده که این طرح از ۳۰ فروردین تا سوم خرداد سال‌جاری (پایان ماه مبارک رمضان) اجرا می‌شود.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
رئیس سازمان صمت استان زنجان امروز در جلسه کارگروه تنظیم بازار در محل استانداری زنجان اظهار کرد: خوشبختانه در استان با کمبود کالاهای اساسی مواجه نیستیم.

ناصر فغفوری با بیان اینکه کالاهای اساسی به میزان نیاز در انبارهای استان وجود دارد، گفت: طرح تامین، عرضه و نظارت بر کالای عمومی مردم در ایام ماه مبارک رمضان از سوی ستاد تنظیم بازار کشور، ابلاغ شده که این طرح از ۳۰ فروردین تا سوم خرداد سال‌جاری (پایان ماه مبارک رمضان) اجرا می‌شود.

وی از عرضه ۱۵۰ تن شکر در ماه مبارک رمضان در بسته‌های سه کیلویی با قیمت مناسب خبر داد و گفت: امسال به دلیل شیوع بیماری کرونا و جهت رعایت مسائل بهداشتی و خودداری از برنامه‌های تجمعی، نمایشگاه‌های ضیافت در سطح استان برگزار نخواهد شد.

این مقام مسئول به اجرای طرح زوج و فرد و مشکلات ایجاد شده برای خودروهای باری جهت تردد در داخل شهر اشاره کرد و گفت: لازم است تدابیری برای این موضوع پیش بینی شود.

فغفوری به کاهش 32 درصدی خرید حضوری مردم از فروشگاه ها اشاره کرد و گفت: به منظور کنترل ویروس کرونا لازم است تا مردم از حضور درتجمعات خودداری کنند.

در ادامه رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان با اشاره به خریداری 470 تن مرغ از ابتدای امسال گفت: با توجه به شیوع کورنا و کاهش تقاضا برای خرید گوشت مرغ، قیمت این کالا در بازار استان زنجان کاهش یافته است.

جواد تاراسی ادامه داد: قیمت مرغ هم‌اکنون در فروشگاه‌ها به ازای هر کیلوگرم ۱۱ هزار تومان است که پیش‌بینی می‌شود این روند تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه داشته باشد.

وی به مشکلات ایجاد شده برای مرغداری ها اشاره کرد و گفت: با شیوع بیماری کرونا و کاهش مصرف مردم، جوجه‌ریزی‌هایی که در اواخر سال گذشته و اوایل امسال برای تأمین مرغ در ایام عید و ماه مبارک رمضان انجام شده بود، به فروش نرفت.

وی با یادآوری اینکه امسال یک میلیون و ۱۰۰ هزار قطعه جوجه‌ریزی در واحدهای جوجه ریزی استان انجام شد، تصریح کرد: در حالی که این میزان در مدت مشابه سال گذشته ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار قطعه بود که ۵۰ درصد کاهش یافت.

نظرات شما:

پیام شما:

  با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org