زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان
logo

اخبار استان زنجان


1/2
ویترین خدمات الکترونیک ادارات زنجان
ویترین خدمات الکترونیک ادارات زنجان
2/2
تریبون آزاد زنجان
تریبون آزاد زنجان

1399/1/26 - یک مسئول در اداره‌کل راه و شهرسازی استان زنجان:

امتیاز مسکن ملی قابل واگذاری نیست

معاون مسکن و ساختمان اداره‌کل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: امتیاز مسکن ملی قابل واگذاری نیست.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
«فروش امتیاز آپارتمان با متراژ ۱۰۰ تا ۱۲۰ متری در گلشهر با قیمت مناسب»؛ این یکی از تبلیغات واگذاری امتیاز مسکن ملی است که در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود، مسکن‌هایی که هنوز طرح روی کاغذ بوه و هنوز واجدان شرایط آن به طور قطعی مشخص نشده و کار ساخت آن نیز شکل نگرفته است.

معاون مسکن و ساختمان اداره‌کل راه و شهرسازی استان زنجان در این‌باره به خبرنگار ایسنا گفت: برخی افراد ممکن است قصد سوءاستفاده از این موقعیت داشته باشند یا پیام‌های بی‌اساسی را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کنند اما مسکن‌های ملی غیرقابل نقل و انتقال بوده و هنوز چیزی از واحدها مشخص نشده است.

سعید شاهین‌فر با اشاره به تعطیلی‌ها در راستای فاصله‌گذاری اجتماعی و پیشگیری از شیوع کرونا، تصریح کرد: به همین دلیل هنوز پایش متقاضیان و تکمیل مدارک آن‌ها نهایی نشده و ابتدا باید تکلیف متقاضیان معلوم و بعد راجع به واحدهای مسکونی تصمیم‌گیری شود.

وی با تأکید بر اینکه به طور قطع امتیاز این مسکن‌ها قابل انتقال نیست، تصریح کرد: آگهی‌های تبلیغاتی را از طریق حراست اداره و پلیس فتا بررسی می‌کنیم؛ چرا که ممکن است این پیام‌ها از طریق دلالان رد و بدل شود اما صرف یک آگهی چیزی را به اثبات نمی‌رساند و جرمی تلقی نمی‌شود.

این مسئول با اشاره به اینکه در دور اول ثبت‌نام مسکن ملی در شهر زنجان ۹۰۰۰ نفر نام‌نویسی کردند، عنوان کرد: از این تعداد بیش از ۳۰۰۰ نفر مدارک خود را تکمیل کردند و ثبت‌نام آن‌ها تقربیا قطعی است و یک عده هم به دلیل عدم احراز شرایط از این طرح ریزش کردند.

شاهین‌فر ادامه داد: برخی از افرادی که از طرح ریزش کرده بودند، اعتراض خود را در سامانه ثبت کردند که این موضوع بررسی می‌شود و در دور دوم ثبت‌نام طرح اقدام ملی تولید مسکن نیز حدود ۲۰ هزار نفر اطلاعات خود را در سامانه قرار دادند که باید بررسی‌های لازم انجام شود.

نظرات شما:

پیام شما:

  با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org