زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان
logo

اخبار استان زنجان


1/1
دوشنبه های دیجیتال مدیریت درمان تامین اجتماعی استان زنجان
دوشنبه های دیجیتال مدیریت درمان تامین اجتماعی استان زنجان

1398/11/26 -

زنجانی‌ها منتظر بارش برف و باران باشند

کارشناس اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: سامانه بارشی جدید از اواخر وقت یکشنبه، وارد منطقه شده و هوای این استان را برفی و بارانی خواهد کرد.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
حسین سلطانی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این سامانه بارشی تا اوایل وقت سه‌شنبه در زنجان فعال خواهد بود و میزان بارش ها نیز متوسط پیش بینی می شود اما میزان دما روند افزایشی تدریجی به خود خواهد گرفت.

وی اظهار داشت: آسمان زنجان امروز /شنبه ۲۶ بهمن ماه/ صاف تا قسمتی ابری و از بعدازظهر وزش باد نسبتا شدید پیش‌بینی شده است که احتمال وقوع کولاک برف در ارتفاعات و گردنه‌ها وجود دارد.  

سلطانی با بیان اینکه منطقه خیرآباد با ۱۷ درجه سانتیگراد زیر صفر سردترین نقطه این استان بود، به میزان دمای مراکز شهری زنجان طی ۲۴ ساعت گذشته اشاره کرد و اظهار داشت: طی مدت یاد شده، حداقل میزان دمای هوای زنجان ۱۳- ، خرمدره ۹- ، ابهر ۱۰- ، خدابنده ۱۲- ، ماهنشان ۹- و آببر مرکز شهرستان طارم نیز ۱۲+ درجه سانتیگراد به ثبت رسید.

سلطانی، دمای فعلی شهر زنجان را ۱۲ درجه سانتیگراد زیر صفر اعلام کرد و افزود: این میزان دما نسبت به روز گذشته در همین ساعت ۱۴ درجه سانتیگراد کاهش نشان می دهد.

در حال حاضر، استان زنجان از ۵۷ ایستگاه هواشناسی برخوردار است که در چهار باب از این ایستگاه‌ها به صورت شبانه روز و چهار ایستگاه دیگر نیز بطور ۱۲ ساعته، کارشناسان حرفه‌ای مستقر هستند، داده‌های وضعیت جوی در مابقی ایستگاه‌های استان نیز به صورت خودکار جمع‌آوری می‌شوند.
نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org