زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
تریبون آزاد زنجان
تریبون آزاد زنجان
2/2
طراحی وبسایت در زنجان
طراحی وبسایت در زنجان

1400/1/31 - استاندار زنجان:

از موازی کاری در حوزه اجتماعی اجتناب شود

استاندار زنجان بر لزوم اجتناب از موازی کاری‌ها در حوزه اجتماعی تاکید کرد و گفت: این حوزه مسائل بسیار گسترده‌ای را در بر می گیرد و موفقیت در این زمینه عملیاتی کردن برنامه ها است، بر این مبنا در این حوزه اقدامات مقابله ای با ویروس کرونا نیز باید بیشتر مورد توجه باشد.
1400/1/31 -

بیش از ۶هزار بیمار کرونایی در زنجان با حمایت بیمه سلامت بستری شدند

مدیرکل بیمه سلامت استان زنجان با بیان اینکه "در سال ۹۹ تعداد ۶هزار و ۲۱۳ نفر بیمار کرونایی زیرپوشش بیمه سلامت در بیمارستان‌های استان بستری بودند" گفت: پزشکان‌ ملزم به ارائه خدمات به شکل الکترونیکی هستند.
1400/1/31 - طی سال گذشته انجام شد؛

بهره مندی ۱۰۸۸ مددجوی زنجانی از مشاور حقوقی کمیته امداد استان

با همکاری۳۶ وکیل نیکوکار همکار با کمیته امداد استان زنجان، هزار و ۸۸ مددجوی عزیز تحت حمایت این نهاد از میز خدمت مشاور حقوقی این نهاد در سال گذشته بهره مند شده اند.
1400/1/30 - فرماندار شهرستان زنجان خبر داد

احتمال تعطیلی برخی صنوف گروه یک در زنجان

فرماندار زنجان از تعطیلی برخی اصناف شامل گروه یک در این شهرستان خبر داد و گفت: در حال حاضر وضعیت شهرستان در شرایط بحرانی است و ناچار به اجرای چنین تصمیمی هستیم.
1400/1/30 -

افزایش هزینه‌های دارو، انجمن کلیوی زنجان را با مشکل مواجه کرده است

مدیر انجمن کلیوی استان زنجان گفت: در زمان حاضر مشکل اساسی این انجمن، افزایش هزینه‌های دارو و درمان بیماران کلیوی و در مقابل، کاهش میزان کمک‌های مردمی است.
1400/1/30 -

کشف احتکار اقلام بهداشتی 47 میلیاردی در زنجان

فرمانده انتظامی استان زنجان از کشف احتکار اقلام بهداشتی به ارزش 47 میلیارد و 400 میلیون ریال توسط ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان خبر داد.
1400/1/30 -

عادی انگاری شرایط و ماندگاری ابر سیاه کرونا بر آسمان زنجان

ابر سیاه کرونا همچنان با استفاده از فرصت عادی انگاری شرایط از سوی مردم، بر آسمان شهر خوش رقصی می‌کند و آمار ابتلا و مرگ و میر کرونایی را روزانه با شیب تندی رشد می دهد بطوریکه متولیان بهداشت و درمان با نگرانی، تداوم این روند را موجب خارج شدن شرایط از کنترل و بروز بحران اعلام می‌کنند.
1400/1/29 -

کرونا ناوگان حمل و نقل درون‌شهری زنجان را تعطیل کرد

فرماندار زنجان گفت: طبق تصمیم ستاد مبارزه با کرونای شهرستانی، با توجه به وضعیت بحرانی کرونایی زنجان و با هدف کاهش ترددها، فعالیت ناوگان حمل ونقل درون‌شهری زنجان از صبح امروز/یکشنبه/ تا اطلاع ثانوی تعطیل شد.
1400/1/29 -

تخصيص 7ميليارد و776ميليون ريال تخفيف به مشتركان خانگی برق كم مصرف استان زنجان

بدنيال اجراي طرح ملي برق اميد كه با هدف تخفيف 100درصدي قبض برق مشتركان خانگي كم مصرف از آبان ماه سال گذشته آغاز شده است ، تعداد 73هزارو 722مشترك برق استان زنجان مشمول پاداش برق رايگان شدند.
1400/1/28 -

برگزاری دادگاه متهمان شهرداری طی هفته جاری

آیا پرونده قبل از انتخابات شورا بسته می‌شود؟
پس از دو جلسه دادگاه غیرعلنی برای متهمان پرونده شهرداری، گفته می‌شود جلسه سوم طی هفته جاری برگزار خواهد شد، اما سوال اینجاست آیا این پرونده تا انتخابات دوره ششم شوراها بسته خواهد شد یا خیر؟


اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org