زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1
طراحی وبسایت در زنجان
طراحی وبسایت در زنجان

1400/6/29 -

احتمال بستری در افراد واکسینه شده، ۱۷ برابر کمتر است

 دکتر پرویز قزلباش در جلسه ستاد مدیریت پیشگیری کروناویروس استان گفت: در پیک پنجم، بالعکس پیک چهارم، شاهد شیب ملایم بیماری هستیم و تقریبا به اندازه پیک چهارم، بیمار بستری نداشتیم.

1400/6/29 - حايري در پي دستور ويژه وزير نيرو

قبض برق مشتركانی كه در محاسبه قيمت ابهام دارند بررسی می‌شود

امكان تقسيط مبلغ قبوض برای سهولت پرداخت مردم
معاون برق و انرژی وزارت نيرو با اشاره به دستور ويژه وزير نيرو به شركت هاي توزيع سراسر كشور درخصوص بررسي قبض برق مشتركاني كه در محاسبه قيمت ابهام دارند، با بيان اينكه رقم هاي بالاي قبض برق در كمتر از 3 درصد مشتركان بسيار پرمصرف ديده مي شود، گفت: با بررسي قبض هاي صادر شده امسال در شركت توانير مشخص شده كه حدود 82 درصد (25 ميليون مشترك) كمتر از الگوی تعيين شده (در مناطق معتدل 300كيلووات ساعت) مصرف برق داشته اند كه جا دارد از همكاری آنها در مديريت پيک تابستان امسال قدردانی شود.

1400/6/28 -

زنجانی‌ها برای طرح مسایل ترافیکی با سامانه ۱۲۰ پلیس راهور تماس بگیرند

رییس اداره آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: مردم برای طرح سوالات و دریافت پاسخ مربوط به مسایل و مشکلات ترافیکی با سامانه تلفنی ۱۲۰ پلیس راهور زنجان ارتباط برقرار کرده و شماره تلفن‌های دیگر را اشغال نکنند.
1400/6/27 - معاون دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان خبرداد

افزایش ساعت کاری 3 مرکز واکسیناسیون زنجان تا ساعت 24 شب

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان زنجان گفت: به منظور خدمات رسانی به مردم شهر زنجان، فعالیت سه مرکز واکسیناسیون تا ساعت 24 در نظر گرفته شده است.
1400/6/27 -

زنجان در هفته‌ای که گذشت

مقاوم سازی بیش از ۱۸ هزار واحد مسکونی روستایی در معرض خطر سیل استان و خدمت رسانی ۲ مرکز مرکز واکسیناسیون در شهر زنجان تا ساعت ۲۴، از جمله مهمترین عناوین خبری استان در هفته گذشته بود.
1400/6/25 - از سوی مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان؛

نحوه بازگشایی مدارس در استان زنجان اعلام شد

مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: مدارس در استان زنجان بر اساس دستورالعمل‌های ابلاغی از سوم مهر ماه آغاز به کار می‌کنند.

1400/6/25 -

تعدیل 140مگاواتی برق در پیک بار تابستان 1400

مدیریت پیک بار، در ایام گرم هر سال برای صنعت برق بسیار مهم بوده اما پیک بار تابستان امسال با توجه به افزایش کم‌سابقه دمای هوا در کشور و همچنین رشد حدود 20درصدی مصرف برق در کشور پیک بار سختی برای صنعت برق کشور بود.

1400/6/23 - مدیرکل کمیته امداد استان زنجان خبر داد:

مشارکت 12.5 میلیارد تومانی خیران زنجانی در طرح اطعام و احسان حسینی / همدلی همچنان ادامه دارد

از ابتدای ماه محرم مردم خیر ، نیکوکار وولایی پایتخت شور وشعور حسینی بیش از 12 میلیارد و 500 میلیون تومان به صورت نقد، بسته های معیشتی، غذای گرم و قربانی در قالب طرح اطعام و احسان حسینی در برنامه های اجرایی کمیته امداد استان زنجان مشارکت کرده اند .
1400/6/22 - به دلیل شیوع پیک چهارم و پنجم کرونا در سال جاری رخ داد؛

افزایش هزینه بستری بیماران کرونایی در زنجان

مدیرکل بیمه سلامت استان زنجان گفت: امسال به دلیل شیوع پیک چهارم و پنجم کرونا و بستری شدن بیماران مبتلا به کرونا در بخش مراقبت‌های ویژه و مدت زمان بستری آنان، هزینه هر پرونده از ۴ میلیون تومان به بیش از ۶ میلیون تومان رسیده است.
1400/6/22 -

تسهیلات ویژه با نرخ 1 الی 18 درصد در قالب "طرح صدف" بانک ملی ایران رونمایی شد

بانک ملی ایران با ارائه تسهیلات و خدمات متنوع بار دیگر در کنار مردم و فعالان‌ اقتصادی جهت رونق اقتصادی استان زنجان گام بر می دارد.


اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org