زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
تریبون آزاد زنجان
تریبون آزاد زنجان
2/2
طراحی وبسایت در زنجان
طراحی وبسایت در زنجان

1400/10/2 -

معاون رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران وارد زنجان شد

 دکتر سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی معاون رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران روز پنجشنبه در سفری یک روزه وارد استان زنجان شد.
1400/10/1 - سخنگوي صنعت برق

شبكه سراسري برق در وضعيت پايدار قرار دارد/ مشكلي در تامين برق مشتركان وجود ندارد

مديرعامل شركت مديريت شبكه برق ايران و سخنگوي صنعت برق در پاسخ به سوالي در خصوص اطلاعيه شركت توزيع استان تهران افزود: شبكه سراسري برق در وضعيت پايدار قرار دارد و تاكيد كرد: هيچ مشكل و محدوديتي در تامين برق مشتركان وجود ندارد و اين اطلاعيه بدون هماهنگي منتشر شده است و از اعتبار ساقط مي باشد.
1400/9/30 - سرپرست دانشگاه علوم پزشکی زنجان:

با توجه به کارهای فرهنگی و ارزشی خیلی از کارها ممکن می‌شود

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی زنجان با بیان اینکه بسیاری از مواقع با تزریق بودجه و پول نمی‌توان همه را راضی کرد ولی با یک کار فرهنگی و ارزشی خیلی کارها ممکن می‌شود، گفت: اینکه کارمند، بیمار و مراجعه کننده‌ای احساس کند که ارزشمند است، حتی اگر کارش هم پیش نرود، خیلی از مشکلات حل می‌شود.
1400/9/29 - مدیر کل کمیته امداد استان خبرداد

پرداخت صدقه با کد «کیو آر» درهمه شهرستانهای استان زنجان فراهم شد

با نصب برچسب های پرداخت صدقه برروی صنادیق صدقات خانگی وصندوق های سطح شهر امکان پرداخت صدقات با کد «کیو آر» درشهرستانهای استان زنجان امکان‌پذیر شد

1400/9/25 -

لزوم اتصال شبکه‌های مختلف اکوسیستم کارآفرینی جهاددانشگاهی

معاون راهبری پارک‌ها و مراکز رشد و توسعه کسب و کار سازمان تجاری‌سازی فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان جهاددانشگاهی گفت: شبکه‌های مختلف اکوسیستم کارآفرینی جهاددانشگاهی در سراسر کشور باید به هم متصل شود.
1400/9/25 - استاندار زنجان:

اقتصاد دانش بنیان و دیجیتال در کشاورزی باید متحول شود

استاندار زنجان گفت: حداقل ترین کاری که باید در بخش کشاورزی استان انجام شود تحول در اقتصاد دانش بنیان و دیجیتال کشاورزی است که باید تمام تلاش خود را در این زمینه به کار بگیریم.
1400/9/23 -

کسب و کارها و فروشگاه‌های اینترنتی حوزه گردشگری زنجان تقویت می‌شود

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی زنجان گفت: طبق برنامه ریزی انجام گرفته، توسعه کسب‌ و کارها و فروشگاه‌های اینترنتی در حوزه گردشگری و صنایع‌دستی با همکاری اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان تقویت می‌شود.
1400/9/23 -

ایجاد ۲۵۰۰ فرصت شغلی جدید برای مددجویان زنجانی

رویکرد اصلی کمیته امداد توانمندسازی و ایجاد درآمد باثبات برای مددجویان تحت حمایت و جامعه هدف بوده و از طریق خدمات اشتغال‌زایی این نهاد از ابتدای سال جاری برای دو هزار و۵۰۰ مددجوی تحت حمایت و اقشار نیازمند فرصت‌های شغلی ایجادشده است.
1400/9/22 -

افزایش پذیرش دانشجو در دانشگاه علمی کاربردی/کلاس‌های دانشگاه از بهمن‌ماه حضوری می‌شود

مرتضی واحد‌پور، ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه، با اشاره به پذیرش داوطلبان در بهمن‌ماه سال جاری اظهار کرد: پذیرش دانشجو در دانشگاه علمی کاربردی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی به ترتیب از تاریخ ۱۸ تا ۲۴ و ۱۶ تا ۲۲ آذرماه سال جاری  انجام می‌شود.
1400/9/21 - در جلسه قرارگاه عملیاتی امداد هوشمند عنوان شد

پالایش ۱۱۴۰۳ پرونده مددجویی در سامانه امداد هوشمند

از ششم آذرماه هم‌زمان با اجرای سامانه امداد هوشمند تاکنون اطلاعات تعداد ۱۱۴۰۳پرونده مددجویی در این سامانه به‌دقت ویرایش ، ثبت و مورد پالایش قرارگرفته است .اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org