زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان
logo

اخبار استان زنجان


1/1
هفته بسیج گرامی باد
هفته بسیج گرامی باد

1399/9/2 - مدیرکل هواشناسی استان زنجان خبرداد

تداوم بارشها تا پایان هفته در استان زنجان

مدیرکل هواشناسی استان زنجان از تداوم بارش‌ها تا اواخر هفته جاری خبرداد و گفت: در روز‌ها دوشنبه و سه‌شنبه از میزان بارش‌ها کاسته می‌شود.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +

مدیرکل هواشناسی استان زنجان از تداوم بارش‌ها تا اواخر هفته جاری خبرداد و گفت: در روز‌ها دوشنبه و سه‌شنبه از میزان بارش‌ها کاسته می‌شود.
محمدرضا رحمن‌نیا با اشاره به وضعیت جوی استان زنجان اظهار کرد: امروز بارش پیش‌بینی شده و سامانه بارشی اواخر امروز از استان زنجان خارج می‌شود.

وی با تاکید براینکه امروز عمده بارش‌ها در نیمه جنوبی استان خواهد بود تصریح کرد: احتمال آبگرفتگی معابر وجود دارد و کمینه دمای هوا در روز دوشنبه نیز با کاهش همراه خواهد بود.

مدیرکل هواشناسی استان زنجان با تاکید براینکه بعد از ظهر امروز از میزان ابرها کاسته می‌شود و بارش‌ها نیز کاهش می‌یابد عنوان کرد: روز دوشنبه نیز بارش‌ها به صورت پراکنده در اغلب مناطق پیش‌بینی شده است.

وی با بیان اینکه امروز و فردا در اغلب مناطق استان زنجان شاهد وقوع مه و کاهش دید افقی به ویژه در مناطق کوهستانی خواهیم بود عنوان کرد: هوای استان در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه صاف تا قسمتی ابری بوده و همراه با وزش باد پیش‌بینی شده است.

رحمن‌نیا خاطر نشان کرد: در طول 24 ساعت گذشته بیشترین بارش‌ها مربوط به ایستگاه قیدار به میزان 29 میلیمتر است.

وی از نفوذ سامانه بارشی جدید به استان زنجان از روز پنجشنبه خبرداد و عنوان کرد: بارش‌ها در استان زنجان به صورت باران خواهد بود و در مناطق کوهستانی به صورت برف پیش‌بینی شده است.

مدیرکل هواشناسی استان زنجان با تاکید براینکه بارش‌ها تا روز جمعه در استان تداوم خواهد داشت ابراز کرد: در روزهای پایانی هفته به دلیل وزش باد در مناطق کوهستانی بارش برف و کولاک پیش‌بینی شده است.
منبع/موج رسا


نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org